TVN i Polsat pierwszy raz w historii nie nadały programów informacyjnych

TVN

TVN

Największe telewizje komercyjne, w tym ich kanały informacyjne, nie nadawały w środę programu w ramach akcji protestacyjnej „Media bez wyboru”. Pierwszy raz w historii nie wyemitowano „Faktów” TVN i „Wydarzeń” Polsatu.

„Tu miał być twój ulubiony program” – taki komunikat od 4 rano w środę przez 24 godziny wyświetlały kanały TVN Discovery Polska i Grupy Polsat. „Przepraszamy naszych widzów i partnerów handlowych. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie” – podawano. Ramówkę złamały nie tylko Polsat, TVN, TVN 24, Polsat News, ale także m.in. Eurosport 1, Eleven Sports 1, TVN Style i Polsat Play. O 18.50 Polsat nie nadawał „Wydarzeń”, a o 19 TVN – „Faktów”.

„8531 wydania @FaktyTVN, bez przerwy, codziennie. 8532. wydania dziś nie było. Bo władza chce wprowadzić haracz, który może wolne, niezależne media doprowadzić do upadku. A bez wolnych, niezależnych mediów nie ma demokracji. Bez różnorodnych mediów nie ma wyboru” – napisał na Twitterze Mateusz Sosnowski, zastępca redaktora naczelnego TVN 24.

źródło: press.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *