Słoiki wszystkich krajów, łączmy się! Konferencja prasowa z okazji inauguracji Muzeum Słoików Świata

Muzeum Słoików Świata

Muzeum Słoików Świata

W imieniu wszystkich „słoików,” dotkniętych wypowiedzią osoby publicznej, reprezentującej Komitet Wyborczy PiS w wyborach samorządowych do rady warszawskiej Woli, zapraszam na konferencję prasową, która odbędzie się 3 kwietnia, o godzinie 11:00, Restauracja Moonsfera, ul Bonifraterska 17, budynek North Gate – naprzeciwko stadionu Polonii.

Jako przedstawiciel „wiochy, która tabunami zjeżdża i niszczy kulturowo Warszawę”, pragnę się odnieść do tych słów, a także stanowczo zaprotestować mowie nienawiści.

Przed laty, jako reprezentant Stowarzyszenia Polskich Mediów i Warszawskiej Izby Gospodarczej, ale także jako „warszawski słoik”, po awanturze związanej z próbą odwołania ówczesnej prezydent Warszawy, podjąłem duży wysiłek dla utworzenia w Warszawie Muzeum Słoików Świata. Chcę w ten sposób symbolicznie przybliżyć piękną różnorodność warszawskiego społeczeństwa, które powinno się charakteryzować otwartością i tolerancją.

Niech ta konferencja będzie jednocześnie zapowiedzią inauguracji tego przybytku.

Zapraszamy przedstawicieli mediów, a także kandydatów na radnych i na prezydenta miasta stołecznego Warszawy, na konferencje prasową inaugurującą to unikatowe Muzeum. Prezentacja odbędzie się we środę, 3 kwietnia, o godzinie 11:00 Restauracja Moonsfera, ul Bonifraterska 17, budynek North Gate – naprzeciwko stadionu Polonii  Warszawie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:

https://miastozdrowia.szef.co/formularze/konferencja-muzeum-sloikow-swiata

do dnia 2 kwietnia b.r.

Wstęp wolny, cegiełką jednak niech będą przyniesione słoikowe eksponaty.

Starszy Kustosz Słoikowy
Muzeum Słoików Świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *