Val di Sole: Otwarcie sezonu narciarskiego w mistrzowskim stylu!

Val di Sole: Otwarcie sezonu narciarskiego
Val di Sole: Otwarcie sezonu narciarskiego
Prezes Stowarzyszenia Polskich Mediów, Marek Traczyk, z uczestnikami wyjazdu

W Chalet degli Angeli Warszawska Izba Gospodarcza i Stowarzyszenie Polskich Mediów zorganizowali, po prawie dwuletniej pandemicznej przerwie, otwarcie sezonu narciarskiego Val di Sole 2021/2022.

Wstęgę przeciął maestro Wadim Brodski, Maurizio Andreaotti, prezes lokalnej organizacji turystycznej z Val di Sole oraz Federico Angeli, właściciel schroniska Chalet degli Angeli.

Maurizio Andreaotti przywitał gości i podkreślił, że cieszy się powrotu turystów strategicznych, jakimi są narciarze z Polski.

Natomiast prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej Marek Traczyk wyraził nadzieję, że to uroczyste otwarcie sezonu i obecność narciarzy są dobrym znakiem powrotu do normalności, do podróżowania, wymiany międzynarodowej, gospodarczej, sportowej czy kulturalnej.

Mistrz Wadim Brodski, obecny na wyjeździe na specjalne zaproszenie WIG i SPM, w teatrze miejskim dał koncert otwarcia sezonu z udziałem mieszkańców oraz Polaków, w sali wypełnionej po brzegi (z uwzględnieniem wymogów sanitarnych).

W wyjeździe, zorganizowanym, po raz pierwszy w reżimie sanitarnym, brało udział ponad 100 przedstawicieli mediów i przedsiębiorców.

Dziękujemy BP Vojo za organizacje i obsługę wyjazdu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *