Weź udział w konkursie Top Eco Innovation

Top Eco Innovation

Top Eco Innovation

Portal PumpLab, organizator GREEN ENERGY CONGRESS, zaprasza do udziału w TOP ECO INNOVATION, projekcie współtworzącym Kongress.

TOP ECO INNOVATION to szansa, by pokazać swój pomysł i zyskać szansę na rozgłos!

W TOP ECO poszukiwane są rozwiązania, które wspomagają transformację polskiej gospodarki na niskoemisyjną oraz wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju. Pomysły tego typu powinny być szeroko promowane, by docierać do możliwie najszerszego grona odbiorców. Dlatego PumpLab zaprasza Państwa do udziału w tej inicjatywie!

TOP ECO INNOVATION to konkurs przeznaczony dla firm, start-upów, przedsiębiorców i pozostałych inicjatorów, których wyróżnia innowacyjność oraz dbałość o ekologię, środowisko i zrównoważony rozwój. Rywalizacja rozgrywana jest w 3 kategoriach: produkt, usługa, działania CSR. Konkurs odbywa się pod patronatem Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Państwowej Akademii Nauk oraz Kozminski Business Hub.

Projekt oraz całe wydarzenie będzie miało szeroki, ogólnokrajowy zasięg. Z uwagi na hybrydową formułę GREEN ENERGY CONGRESS, do wydarzenia dołączą osoby oraz eksperci z całej Polski. Prelekcje i wystąpienia odbywać się będą na żywo na poszczególnych scenach w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie i bezpłatnie transmitowane on-line uczestnikom.

Wśród gości wydarzenia znajdują się reprezentanci dużych firm (Lotos, Polenergia, Elzab) organizacji (WWF Polska, UNEP/GRID Warszawa) oraz renomowanych krajowych uczelni (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy z Krakowa).

Zachęcamy do udziału w TOP ECO INNOVATION i zaprezentowaniu firmy i Państwa innowacyjnego rozwiązania. Udział w konkursie to możliwość nawiązania ciekawych relacji oraz współpracy z firmami i specjalistami z całej Polski. To także wymiana doświadczeń, możliwość udziału w sesjach networkingowych, pozyskanie kontaktów i rozgłosu.

Termin nadsyłania pełnych projektów konkursowych upływa 3 września 2021 r. Od tego czasu obradować będzie jury, które w każdej kategorii wybierze laureatów I, II i III miejsca.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami konkursu oraz dołączenia do Konkursu i wydarzenia na https://greenenergycongress.pl/top-eco-innovation/.

Już czas, by zyskać szansę na rozgłos!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *