WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców – to plebiscyt przeznaczony jest dla podmiotów gospodarczych mających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych. Co roku uczestniczą w nim wielkie korporacje, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa. Do tej pory odbyło się siedemnaście edycji konkursu, wzięło w nich udział ponad 5500 firm, 1800 zostało nominowanych, a przedstawiciele 200 odebrali statuetkę WIKTORIA. Wśród nich znaleźli się między innymi: Drutex, SITA, Itaka, RMF FM, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Cerad i wiele innych.

Tegoroczną edycję plebiscytu honorowym patronatem objęli: Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Stowarzyszenie Polskich Mediów. Organizatorzy wzorem lat ubiegłych zwrócili się o patronat honorowy do wojewodów i marszałków województw oraz Związku Powiatów Polskich.

To, co wyróżnia konkurs, to mechanizm przyznawania nagród, który gwarantuje uczestnikom bezstronność i rzetelność. Prawo do nominacji firm posiada organizator konkursu, samorząd terytorialny i samorząd gospodarczy. Przedsiębiorstwa mogą się również zgłaszać bezpośrednio, w tym przypadku organizator dokonuje weryfikacji w BIG InfoMonitor. Następnie uczestnicy powinni przesłać Zeszyt Konkursowy, w którym prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Na ich podstawie Kapituła Konkursu nagradza najlepsze polskie przedsiębiorstwa. W skład kapituły wchodzą powszechnie szanowane i znane osoby ze świata nauki, kultury i mediów. Udział w plebiscycie jest bezpłatny, a organizator nie planuje osiągnięcia zysku finansowego z przedsięwzięcia.

Siedziba Kapituły Konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców
00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8, Oxford Tower pok. 22.52,
tel. 22 456 19 84 ; email: biuro_promocji@nagrodawiktoria.pl, www.nagrodawiktoria.pl

W tym roku już po raz XVIII nagrody WIKTORII zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 24. października w Warszawie. W wydarzeniu, oprócz laureatów i ich gości, wezmą udział przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

Będziemy wdzięczni, jeśli zapoznają się Państwo z ofertą patronatu medialnego. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wspólnym działaniom, uda się zintegrować prężnie działające firmy z całej Polski wokół idei odpowiedzialnego, etycznego i przemyślanego biznesu. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie dotyczące ewentualnej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *