WorldFood Poland Virtual EXPO 2021. Weź udział w wirtualnych targach dla branży spożywczej

WorldFood Poland Virtual EXPO 2021

WorldFood Poland Virtual EXPO 2021

Pracujesz w handlu? Jesteś odpowiedzialny za zakupy w sieci detalicznej albo hurtowni? Zajmujesz się dystrybucją produktów żywnościowych? A może działasz w sektorze HoReCa? Zarezerwuj sobie czas w dniach 20-22 kwietnia i weź udział w targach online, podczas których odbędą się liczne konferencje branżowe oraz zaprezentują się firmy produkujące żywność i napoje.

Dlaczego nie możesz przegapić tego wydarzenia? Siódma edycja targów WorldFood Poland organizowana będzie w trybie online. Wydarzenie to już teraz jest uznawane za największe tego rodzaju spotkanie biznesowe dla firm z branży spożywczej, handlu oraz sektora HoReCa.

Tu znajdziesz zaproszenie online ze specjalnym KODEM RABATOWYM na Bilet Branżowy>>

Uczestnicy WorldFood Poland Virtual Expo spotkają się wirtualnie na specjalnie zaprojektowanej platformie internetowej. Narzędzie to stworzono z myślą o odwzorowaniu interakcji panujących podczas tradycyjnych imprez targowych. Platforma ta oferuje nieskrępowany dostęp do tysięcy produktów, które mogą niebawem pojawić się w Twojej ofercie. Dostęp do nowych produktów to jednak zaledwie część jej zalet. Jednym z największych atutów tego rozwiązania jest umożliwienie oraz znaczące ułatwienie spotkań z partnerami biznesowymi. To idealne miejsce do spotkań i rozmów z obecnymi i przyszłymi kontrahentami.

Potwierdź swój udział jak najszybciej! Wejdź na https://www.worldfood.pl/rejestracja/ i dokonaj rejestracji.

Kto weźmie udział w tegorocznych Targach? W chwili obecnej swój udział potwierdziło już niemal 150 wystawców z 18 krajów, m.in. z Bułgarii, Chorwacji , Cypru, Grecji, Francji, Japonii, Litwy, Malezji, Norwegii, Peru, Polski, Sri Lanki, Tajlandii, Tunezji, Turcji, Ukrainy, USA i Węgier

Zaprezentują oni produkty z wielu kategorii: m.in. produkty spożywcze, produkty ekologiczne, produkty naturalne i tradycyjne, przetwory warzywne i owocowe, musztardy i sosy, mrożonki, słodycze, wyroby czekoladowe, wyroby cukiernicze i piekarnicze, produkty wegańskie, przekąski, m.in. bakalie czy orzeszki, kawa i herbata oraz napoje bezalkoholowe – soki i soki NFC, mięso, ryby i owoce morza, nabiał, przyprawy, dodatki do żywności, produkty własne / produkty kontraktowe, alkohol – wino, nalewki i piwo, produkty delikatesowe, systemy IT do planowania i zarządzania magazynami czy dostawami

Wśród wystawców pojawią się między innymi: USDA Dział Rolny Ambasady USA, który jest partnerem strategicznym tegorocznej edycji, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Unique Moments Sp. z o.o., SYS Foods, Olivo Cold Logistics, DPD Polska, The Cyprus Embassy Trade Centre in Warsaw, Marex-Gel D.O.O., Arra Group Sp. z o.o. Sp. k., OSM Łowicz, Pamapol S.A., Dary Natury, Saycan Baharat, Promperu, Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Łysoń Sp.z o.o. Sp.k., PHZ SP ”Lacpol” sp. z o.o., OneDayMore Sp.z o.o. Sp.K., Agrema, Zdrowo Namieszane, Amicogen Inc, Roundtable on Sustainable Palm Oil

Co Targi mogą zmienić w Twoim biznesie? Targi branżowe są doskonałą receptą na ugruntowanie swojej pozycji na rynku. To świetna okazja do budowania wizerunku firmy i wykorzystania sytuacji kryzysowej do rozwoju potencjału firmy. Dla przedstawicieli świata biznesu będą one niepowtarzalną szansą znalezienia partnerów handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Tym, co ma wyjątkowe znaczenie, zwłaszcza w obecnej sytuacji związanej z pandemią, jest networking. Dlatego też podczas Targów WorldFood Poland uruchomiona zostanie wirtualna strefa pozwalająca na nawiązywanie tego rodzaju kontaktów i prowadzenia internetowych spotkań.

Program konferencyjny Targów

Spotkania biznesowe to nie wszystko, co organizatorzy przygotowali dla uczestników tego spotkania.

Kilkanaście debat, konferencji i prezentacji w formie online o polskim rynku spożywczym, globalnych trendach i innowacjach w branży spożywczej. Tematy aktualne i ważne, dotyczące bieżących problemów i odpowiadające na nurtujące pytania. Wśród prelegentów znane osobistości, przedstawiciele rządu i instytucji, eksperci i przedsiębiorcy oraz reprezentanci mediów. To wszystko w Strefie Konferencji online!

Więcej o debatach i konferencjach podczas WorldFood Poland Virtual Expo dowiesz się tutaj>>

Kto powinien odwiedzić Targi? Każdy, kto działa w branży spożywczej i chce na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w ramach tego sektora.

Serdecznie zapraszamy producentów, dystrybutorów oraz dostawców. Detalistów i hurtowników. Firmy z dużym dorobkiem oraz startupy. Inwestorów, mentorów, ekspertów i specjalistów branżowych.

Potwierdź swój udział jak najszybciej! Wejdź na https://www.worldfood.pl/rejestracja/ i dokonaj rejestracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *