Wrażenia na półmetku – targi RemaDays Warsaw 2020

RemaDays Warsaw

RemaDays Warsaw

Za nami połowa jednej z największych imprez wystawienniczych z branży reklamowej, która obfitowała w cenne spotkania, wykłady przeprowadzane w ramach RemaCongress oraz konkursowe atrakcje. Drugiego dnia targów zakończyło się głosowanie na najlepsze gadżety, katalog oraz materiały POS roku, poznaliśmy ponadto kolejnych zwycięzców Loterii dla zwiedzających.

Wczorajszego Wieczoru poznaliśmy laureatów konkursu Korony Reklamy 2020.

Dzisiaj zwiedzający oddali ostatnie głosy w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year. Wyniki głosowania poznamy już jutro, a tradycyjnie jako pierwsi zapoznają się z nimi partnerzy programu Solidni w Biznesie podczas uroczystego Śniadania Biznesowego, które rozpocznie się w samo południe. Będą mieli dzięki temu wspaniałą okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych z najlepszymi firmami od razu po ogłoszeniu rozstrzygnięcia konkursów. Nagrody, przyznawane przez samych targowych gości, stanowią w końcu nie tylko symbol prestiżu, lecz także możliwość dodatkowego wyróżnienia się na rynku reklamowym. Prezentacja laureatów Gifts of the Year, Catalogue of the Year, a także POS of the Year będzie miała miejsce w piątek 14 lutego, o godz. 12:00, w sali konferencyjnej G5 w hali E.

Tego dnia miało miejsce także inne rozstrzygnięcie – o godz. 14:00 odbyło się kolejne losowanie nagrody w Loterii dla zwiedzających. Szczęśliwi zwycięzcy stali się posiadaczami rowerów marki Kroos To jednak jeszcze nie koniec atrakcji, jakie dzisiaj cieszyły się dużym zainteresowaniem gości RemaDays Warsaw 2020.

W hali F można było skorzystać z warsztatów na stoiskach firm z sektorów Technology Park czy Printing House. Oferta jest naprawdę bogata, dlatego zachęcamy do odwiedzenia punktów z warsztatami by w praktyce dowiedzieć się jak funkcjonują specjalistyczne urządzenia.

Drugi dzień targów RemaDays Warsaw to także kolejne wartościowe wykłady odbywające się w ramach corocznie organizowanego kongresu. Gościem specjalnym RemaCongress 2020 jest Krzysztof Sarnecki, który przedstawił dziś niezwykle ciekawy temat: „Potrójne Prawo Pareto w branży reklamowej – kiedy mniej znaczy więcej”. Goście targowi mogli także uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów z branży reklamowej i poligraficznej. Duża frekwencja potwierdza wysoką jakość wykładów, które stanowią stały punkt programu najważniejszego święta reklamy w roku.

A już jutro ostatni dzień i zakończenie Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *