Współpraca sieci hosteli a&o z ONZ

a&o

a&o

Berlińska grupa budżetowa po raz pierwszy współpracuje z ONZ: Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) tymczasowo zakwaterowuje ludzi w a&o w Wiedniu.

Zakres możliwych rozwiązań stale rośnie: „Kreatywność i elastyczność naszych zespołów nie zna granic” – podkreśla Phillip Winter, dyrektor ds. Marketingu a&o. Jest zadowolony z rozpoczęcia kolejnej inicjatywy: współpraca z IOM, międzynarodową organizacją międzyrządową w ramach ONZ, która prowadzi programy pomocy dla migrantów, zapewniając zakwaterowanie osobom, które wracają do Afganistanu. „Cieszymy się z zaufania, jakim nas obdarzono”, potwierdza Winter, „być może jest to wstęp do dalszej współpracy z ONZ”. Jako największa europejska sieć hosteli a&o reprezentuje 39 hosteli w ośmiu krajach i 23 miastach.

a&o było w stanie w pewnym stopniu „zrekompensować” utratę gości poprzez wprowadzenie alternatywnych ofert; na przykład poprzez współpracę z miastami i gminami w celu zakwaterowania personelu medycznego lub policji, a także osób potrzebujących pomocy społecznej.

Phillip Winter: „Oprócz tego przygotowujemy się do ponownego uruchomienia i optymalizujemy nasze produkty i usługi dla naszych gości, którzy, mamy nadzieję, wkrótce wrócą”. Obejmuje to pobyty długoterminowe, a także nowe oferty rodzinne lub dodatkowe usługi dla osób podróżujących służbowo.

Aby zarezerwować pobyt w a&o lub uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *