Wystawa malarstwa Jolanty Caban

Wystawa malarstwa Jolanty Caban

W czwartek 13.07. 2017 roku o godz. 11.00 w Biurowcu Atrium 2 przy ul. Pereca 1 w Warszawie, tuż obok ronda ONZ odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy malarstwa Jolanty Caban. Zaprosiliśmy media oraz znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki, sportu. W trakcie wydarzenia odbędzie się rozmowa z artystką, którą poprowadzi światowej sławy artysta fotograf, dziennikarz i autor filmów dokumentalnych Czesław Czapliński. KLIMATYCZNA meble & decor użyczyły sofę z dwoma fotelami w nowej odsłonie w stylu Ludwika XV na czas poprowadzenia wywiadu. Otwarcie pokazu obrazów i wywiad zostanie nagrany przez operatora filmowego Jerzego Bończyka.

W sobotę 15.07.2017 o godz.17.00 odbędzie się wernisaż.

Wystawa pt. „Casa Bella ” trwa od 13.07.2017 do 22.07.2017

W programie poczęstunek przygotowany przez Casa Ristoranti.

Nie zabraknie wyjątkowej jakości herbaty z oferty Basilur Tea.

Organizatorzy: Casa Ristorant, ZBYLUT GALERIA

Kurator wystawy: Krystyna Zbylut

Partnerzy: Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawska Izba Gospodarcza, KLIMATYCZNA meble & decor, PROMA, I di Italia

Patronat medialny: Art Imperium, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Luxury&Style Magazine, Polish Art World- Polska Sztuka w Świecie, Gazzetta Italia, TTG, I di Italia

Sponsorzy: Mon Credo, ZEST Umbrellas, Basilur Tea

Jolanta Caban w swoich obrazach osiąga to, co najtrudniejsze w sztuce – w pewnym sensie sakralizację rzeczywistości. Odkrywa ukryte znaczenia rzeczy, nadaje ważność ich obecności w naszym życiu. Za ich materialnym bytem kryją się sprawy o wiele ważniejsze, trudne do zdefiniowania, do opisania w słowach. Gdy słów nie starcza – trzeba użyć języka malarstwa. Jolanta Caban używa go ze znawstwem i wirtuozerią. Daje nam ciepłe, bardzo kolorowe obrazy w których materii malarskiej jest wiele ukryte. Oglądajmy je z uwagą i szukajmy tego, co mają nam do powiedzenia.”
Jolanta Johnsson

Link do informacji o artystce:
http://www.polishartworld.com/artist/id/214/l/C.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *