XXI Targi Wydawców Katolickich

Jesteśmy w bezpośrednim okresie, czasie przygotowawczym, organizacyjnym przed XXI TARGAMI WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami przesłanymi w związku ze zgłaszaniem publikacji do NAGRODY FENIKS 2015 oraz formularzami zgłoszeniowymi na XXI TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH dzisiaj w załączeniu przesyłamy formularze dotyczące sal na spotkania autorskie, debaty czy promocje, oraz formularz dotyczący rezerwacji miejsca na parkingu.

1. NAGRODA FENIKS 2015 – zakończył się termin nadsyłania zgłoszeń 15.02.2015.

2. ZGŁOSZENIA NA TARGI – pozostały jeszcze ostatnie dni dla dokonania zgłoszenia. Osoby, instytucje (Wydawnictwa i Wystawcy) zainteresowane uczestnictwem w Targach bardzo proszę o pilne przesłanie zgłoszeń, bowiem powierzchnia wystawiennicza w Arkadach zaczyna się zapełniać. Ostateczny termin nadesłania zgłoszeń – 28.02.2015.

3. SALE SPOTKAŃ AUTORSKICH, PROMOCYJNYCH i DEBAT. W załączeniu przesyłamy formularze zgłoszeniowe. Mamy do dyspozycji salę koncertową i salę kinową na Zamku Królewskim. Zainteresowani wynajęciem sali bardzo proszę o przesłanie wypełnionych formularzy. Bardzo proszę o telefoniczne uzgadnianie terminu i godziny (tel. 501 294 449).

4. I jeszcze jedno: PARKING: (WAŻNE)

W związku z trwającymi nadal utrudnieniami z powodu remontów ulic i mostów, w Warszawie są liczne zmiany organizacji ruchu, m.in. zamknięty częściowo dla ruchu samochodowego jest most Śląsko-Dąbrowski. Na Targi najlepiej dojechać od strony Wisłostrady. Zostały także ograniczone miejsca parkingowe.

Przypominam o zakazie postoju przed Arkadami w trakcie trwania Targów – można tylko wjechać w celu rozładowania towaru. Do dyspozycji Wystawców jest nieodpłatnie magazyn na terenie Arkad, w którym można będzie przechować większe ilości książek.

Aby zapewnić miejsca parkingowe, zarezerwowano pewną ilość miejsc parkingowych na pobliskich dwóch parkingach: BUGAJ i BOLEŚĆ, w bezpośrednim sąsiedztwie Arkad Kubickiego.

W terminie do 25 marca należy przekazać załączony formularz (deklarację) ewentualnego zarezerwowania miejsca parkingowego.
Formularz zawiera dwie opcje rezerwacji:
1) na cały czas trwania Targów (4 dni);
2) na dwa pierwsze dni targowe (czwartek i piątek).

Bardzo proszę o przemyślane dokonanie rezerwacji bowiem później już nie będzie możliwości zmiany. Aby zapewnić sobie parking, należy podać markę auta i numer rejestracyjny. Będą dwa rodzaje kart parkingowych: na auta osobowe i towarowe (tzn. dostawcze od Busa czy Transportera wzwyż tonażowo).

Oczekuję zatem na zgłoszenia – zamówienia. Proszę potraktować sprawę jako bardzo ważną i zasadniczą.

Zakaz parkowania przed Arkadami będzie bezwzględnie przestrzegany.

Chwilowy wjazd autem przed Arkady Kubickiego w czasie trwania Targów będzie możliwy po uzgodnieniu indywidualnie z Organizatorem. Za zrozumienie bardzo serdecznie dziękuję.

Zapraszam zatem do udziału w naszych Targach.

Zgłoszenie i zamówienie parkingu

Zgłoszenie imprezy towarzyszącej

ks. Roman Szpakowski sdb
Prezes SWK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *