XXIII Targi Wydawców Katolickich w Lublinie – 2-4 grudnia 2022 r.

Targi Wydawców Katolickich
Targi Wydawców Katolickich
Fot. Facebook @targikatolickie

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19 odczuwam prawdziwą przyjemność mogąc zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XXIII Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 2 – 4 grudnia 2022 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Targi nasze będą trwały tak jak poprzednio 3 dni. Targi będą odbywały się w dniach PIĄTEK – SOBOTA – NIEDZIELA • 2 – 4 GRUDNIA 2022.

Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak, aby program Targów stał się bogaty i atrakcyjny. Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasze Targi bardziej atrakcyjnymi medialnie i przyciągnąć uwagę jak największej liczby uczestników.

Chciałbym jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, iż wszystkie spotkania promocyjne, autorskie, zarówno te na stoiskach jak i w salach muszą być wcześniej uzgodnione z Organizatorem. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, bardzo proszę o nadesłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Targów.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwację sal na spotkanie należy realizować poprzez Organizatora.

Mam nadzieję, że Targi jak co roku będą wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni, uczestnikom Sympozjum Katechetycznego i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XXIII TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2022 r. mailowo lub na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:
STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH, ks. Roman Szpakowski SDB,
ul. Kawęczyńska 53, 03-775 WARSZAWA

Do pobrania: Zgłoszenie udziału [PDF]

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.
ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

O udziale w Targach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba wystawców jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *