Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na przedstawienie „Pan Twardowski”

Pan Twardowski

Pan Twardowski

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy rodziców z dziećmi oraz dziadków z wnukami na adresowane do publiczności w każdym wieku przedstawienie PAN TWARDOWSKI.

1 czerwca 2023, godz. 18:00
Warszawa, ul. Mikołaja Kopernika 30 (przy stacji metra Nowy Świat – Uniwersytet)

Zapraszamy na skrzący się dowcipem spektakl słowno-muzyczny Jarosława Praszczałka „Pan Twardowski”, którego wielkim atutem jest improwizacja. Podążając śladami komedii dell’arte, aktorzy często improwizują swoje kwestie, bawiąc widownię i siebie nawzajem. Role bohaterów znanej polskiej legendy nie przypominają wprawdzie włoskich masek, są jednak równie charakterystyczne i wyraziste.

  • Marek Murawa – Pan Twardowski
  • Małgorzata Godlewska – pani Twardowska
  • Grzegorz Hardej – diabeł
  • Vlasta Traczyk – fortepian
  • Lidia Szpilewska – konferansjer

Dziennikarzy chcących wziąć udział w przedstawieniu prosimy o akredytację:
https://kopernika30.szef.co/formularze/inauguracja-media

Dla przedstawicieli mediów przewidziany poczęstunek.

Dzień Dziecka to znakomita okazja, by poznać nowy adres na muzycznej mapie Warszawy. Scena Kopernika 30 to miejsce wydarzeń artystycznych, łączących różne dziedziny sztuki. Scena, gdzie prócz tradycyjnych koncertów klasycznych, jazzowych, FOLK czy POP, muzyka będzie łączyć się z literaturą, tańcem, teatrem i kabaretem, a nawet malarstwem czy modą.

Artystyczne lub edukacyjne, cykliczne i okazjonalne, a także okolicznościowe – nasze wydarzenia z pewnością staną się barwną pozycją w kulturalnym życiu stolicy. Niektóre z projektów kierujemy wyłącznie do widzów dorosłych, inne do publiczności dziecięcej. Nie zabraknie także wydarzeń o charakterze familijnym, gromadzących na widowni całe rodziny.

Tak właśnie – familijnie – planujemy spędzić popołudnie 1 czerwca.

Po spektaklu kilka piosenek zaprezentuje S3 – musicalowe Studio Sztuk Scenicznych z Mokotowa, które przyciąga dzieci i dorosłych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *