Z tysiąca i jednej nocy. Oman na ITB Berlin 2024

ITB Berlin
ITB Berlin
Fot. Messe Berlin

Tegoroczna edycja ITB zbliża się wielkimi krokami. Krajem partnerskim jest Oman. Sułtanat Omanu zaprasza w egzotyczną podróż z pogranicza rzeczywistości i baśni.

Oman mogący poszczycić się imponującą historią sięgającą 5000 lat słynie z wielu różnych atrakcji. Podróżni mogą spodziewać się gościnnego miejsca i raju natury pełnego kontrastów, który przyciąga turystów poszukujących relaksu i aktywnego wypoczynku. Oprócz złotych wydm i zielonych oaz, Sułtanat może poszczycić się wysokimi górami i imponującymi jaskiniami, a także piaszczystymi plażami i klifami ciągnącymi się kilometrami. Ofertę turystyczną uzupełnia wypoczynek na świeżym powietrzu, nurkowanie, wędrówki i wspinaczki.

Kraj położony na Półwyspie Arabskim, reprezentowany na ITB Berlin od wielu lat jest coraz bardziej dostępny, także dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym z Niemiec. Wyjazdy turystyczne do Omanu mają w swojej ofercie także polskie biura, jak Itaka, czy Rainbow Tours.

Odwiedzających berlińskie targi z pewnością czeka wiele atrakcji. – Cieszymy się, że w 2024 roku Sułtanat Omanu będzie krajem goszczącym i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić wydarzeniu imponujące i trwałe przeżycie obejmujące wszystkie możliwe zmysły i oczekiwania – zapewnia Jego Ekscelencja Salim Al Mahrouqi, Minister Dziedzictwa i Turystyki Sułtanatu Omanu.

Jako oficjalny gospodarz targów ITB Berlin 2024 Oman zorganizuje m.in. ceremonię otwarcia 4 marca 2024 r. w CityCube Berlin. Od 5 do 7 marca Sułtanat zaprezentuje gościom branżowym bogaty program obejmujący liczne wydarzenia.

ITB Berlin 2024 odbędą się od wtorku 5 marca do czwartku 7 marca 2024 r.

Autor: Agnieszka Nowak i Leszek Nowak (www.2ba.pl) na podstawie itb.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *