Zapraszamy na pierwsze w Polsce targi hybrydowe – 1-3 grudnia, Warszawa

China Homelife Poland

China Homelife Poland

Zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w Europie. Tegoroczna edycja targów China Homelife Poland odbędzie się w wyjątkowej, niespotykanej dotąd, nowatorskiej formule.

Nowością jest hybrydowa formuła targów. Podczas targów polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ofert ponad 150 wystawców z Chin i na miejscu obejrzeć ich towary. Natomiast same rozmowy biznesowe z chińskimi wystawcami prowadzone będą online.

Od 1 do 3 grudnia w PTAK Warsaw EXPO przedstawiciele Warszawskiej Izby Gospodarczej będą wspierali przedsiębiorców w rozmowach B2B z chińskimi partnerami gospodarczymi.

Jak podkreślają organizatorzy to idealne miejsce do prowadzenia rozmów bez barier. W tym roku spotkania w ramach wydarzenia będą miały innowacyjny charakter.

– Chcemy zapewnić naszym gościom maksimum bezpieczeństwa i komfortu w realizowaniu biznesu z partnerami z Chin. Wspieramy podróże biznesowe w wirtualnej przestrzeni. Przedsiębiorcy oszczędzają czas i pieniądze, a także mogą liczyć na nasze wsparcie w prowadzeniu rozmów – powiedział Marek Traczyk prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Przez całe targi będzie dostępny partner logistyczny wydarzenia, firma BBA Transport System, która odpowie na wszystkie pytania związane z transportem międzynarodowym.

– Warszawska Izba Gospodarcza to miejsce dla każdego przedsiębiorcy, Już 1 grudnia przy wspólnym, wirtualnym stole spotkają się przedsiębiorcy z Polski i Chin a my zapewnimy im profesjonalną przestrzeń do prowadzenia merytorycznych dyskusji – zaznaczył Marcin Zamoyski, przewodniczący rady Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Rejestracja na targi: http://biznesbezgranic.szef.co/formularze/homelife-machinex-2021

Dla osób zgłoszonych przez formularz wejściówka na targi i parking jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *