Zaproszenie na konferencję prasową „30 LAT PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSCE”

W imieniu Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet oraz Warszawskiej Izby Gospodarczej zapraszamy na konferencję prasową „30 LAT PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSCE”, zaplanowanej na 19 listopada br. w Warszawie od godz. 14.00.

Przedstawicieli mediów zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu
prosimy o akredytację do dnia 14 listopada 2019 r.
http://akredytacja.biuroprasowe.org/formularze/akredytacja/

Konferencja odbędzie się w sali Stokrotka w Hotelu Gromada przy Placu Powstańców w Warszawie.

Potwierdzeniem udziału będzie informacja o adresie, programie i gościach konferencji.

 

Jednocześnie informujemy, że uroczyste obchody z okazji 30 LAT POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, zaplanowane na dzień 19 listopada, ze względu na konstytuowanie się parlamentu i rządu, a co za tym idzie niemożność wzięcia udziału zaproszonych gości, zostaną przełożone na inny termin. Nową datę wydarzenia ogłosimy wkrótce.

 

Rok 1989 uważa się za początek transformacji polskiej gospodarki. Pod koniec grudnia 1988 roku sejm uchwalił ustawę o działalności gospodarczej, zwaną ustawą Wilczka. Ustawa ta do dziś jest uważana za najbardziej liberalną regulacją działalności gospodarczej w Polsce.

Jak polscy przedsiębiorcy wykorzystali swoją szansę? Jak wyglądała przedsiębiorczość na przełomie dekad? W jakim kierunku powinna się rozwijać? Jak samorząd gospodarczy i terytorialny może wspierać polskich przedsiębiorców?

Konferencja ma także na celu inaugurację Gospodarczego Forum Kobiet, które będzie służyć budowaniu relacji, wymianie doświadczeń na arenie polskiej i międzynarodowej oraz podejmowaniu tematów istotnych z punktu widzenia kobiet w sektorach społecznych, kulturalnych i gospodarczych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *