Zarejestruj się na Beiks Media Show

bekis_460

Szanowni Państwo, firma Beiks ma zaszczyt zaprosić do udziału w unikalnym projekcie BEIKS MEDIA SHOW. Będzie to jedyna tego rodzaju impreza organizowana w Polsce. Celem tej imprezy jest chęć zainteresowania  i przedstawienia wszystkim zaproszonym gościom innowacyjnych i inspirujących trendów i rozwiązań z branży film-foto-video. Swoje najnowsze produkty i rozwiązania techniczne prezentować będą firmy z kraju i zagranicy.

Na BEIKS MEDIA SHOW chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się filmowaniem  i fotografią: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców i fotoreporterów ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów, przedstawicieli służb mundurowych.

BEIKS MEDIA SHOW to nowa formuła, jaką chcemy zaproponować naszym klientom cenionego  i znanego wydarzenia, jakim jest Beiks Road Show, który co roku cieszy się dużą popularnością  i przyciąga tysiące osób, które chętnie odwiedzają tę imprezę. Do dyspozycji będzie oddana komfortowa powierzchnia wystawiennicza i sale konferencyjne, całość powierzchni to 1 500m2.

Mamy nadzieję, że zadowoli Państwa szeroki wachlarz planowanych przy tej okazji seminariów, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych.

Zapraszamy do rejestracji na stronie: www.beiksmediashow.pl

Spotykamy się w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie 17-18.10.2016 roku. Godziny otwarcia: 17 października od 11:00 do 20:00; 18 października  od 10:00 do 19:00.  Wstęp wolny, wystarczy jedynie się zarejestrować, zrób to już dziś! Cena biletu bez  rejestracji – 15zł. Koszt parkingu wynosi 20zł/dzień.

bekis_460_patroni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *