Zarejestruj się na Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023, odbędzie się 21 listopada 2023 roku w Warszawie. Zapraszamy liderów ESG biznesu, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii ESG w korporacjach (menedżerowie ESG, procurement officers) oraz przedstawicieli branży turystycznej.

To znakomita okazja do wspólnego dyskutowania nad wyzwaniami związanymi ze zrównoważoną turystyką, kongresami oraz podróżami służbowymi. Wydarzenie zostało podzielone na pięć paneli dyskusyjnych, które skoncentrują się na takich kwestiach jak „Destination,” „Accommodation,” „Mobility,” „Programme,” oraz „Green Washing”.

Zapraszamy do rejestracji na Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023, która jest dostępna na stronie www.congressesg.com.

Prezentacje na MISF

Marta Mills przedstawi wyniki raportu “Net Zero Hospitality Roadmap” opublikowanego we wrześniu 2023 roku przez HOTREC. Raport analizuje wyzwania, możliwości, szanse oraz dostępne wsparcie dla firm branży hotelarskiej i restauracyjnej dążących do osiągnięcia zerowych emisji netto. Raport ocenia dotychczasowy postęp branży na podstawie pięciu ścieżek Deklaracji z Glasgow w sprawie Działań Klimatycznych w Turystyce (mierzenie, dekarbonizacja, regeneracja, współpraca i finansowanie), podsumowuje praktyczne metody oraz narzędzia redukcji emisji węgla oraz przykłady ich aplikacji przez Europejskie hotele, restauracje i kluby nocne.

Christina Russe, zastępca Sekretarza Generalnego ECTAA, opowie o projekcie SUSTOUR, finansowanym ze środków UE-COSME, który pomógł ponad 600 agencjom turystycznym i operatorom wycieczek uzyskać certyfikację zrównoważonego rozwoju lub poprawić wyniki w kluczowych obszarach. Projekt ten dostarczył narzędzi i wytycznych dla firm pragnących działać w sposób bardziej zrównoważony.

Paneliści

Panelistami są eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym: Magdalena Heinrich, czyli specjalista ds. zakupów z wieloletnim doświadczeniem – w branży farmaceutycznej i telekomunikacyjnej/ Panelistą jest również Patrick Richards, założyciel/dyrektor TerraVerde; innowacyjnej i przyjaznej dla biznesu firmy konsultingowej w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jest dedykowana sektorowi podróży, turystyki i hotelarstwa, pracując we wszystkich swoich segmentach, aby wspierać klientów w ich podróżach do  niskoemisyjnej przyszłości. Panelistką została również Liu Ping, założycielka China Star, a także profesjonalna organizatorka konferencji.

Informacje o panelistach, a także możliwość rejestracji dostępna jest na stronie www.congressesg.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *