Zgłoś inwestycje do największego w Polsce Konkursu prezentującego najlepsze modernizacje i budowy w kraju

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Wystartowała już 28. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. W imieniu Kapituły Konkursu i jego organizatorów: Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego zapraszamy do zgłaszania inwestycji nowych i modernizowanych do Konkursu.

Konkurs to cykliczne przedsięwzięcie realizowane od 1996 roku, które przez lata funkcjonowania na rynku urosło do miana niezależnego, największego i najbardziej prestiżowego rankingu budowlanego w Polsce. Co roku startuje w Konkursie od 500 do 900 obiektów budowlanych z całego Kraju zakończonych w ostatnich latach, z czego ok. 100 Finałowych realizacji wizytowane jest przez Jury w skład którego wchodzą: 16 Politechnik, Uczelni Wyższych, Izb, Przedstawicieli Ministerstw i Marszałków Województw. Przez ponad ćwierć wieku Konkurs nabrał powszechnego charakteru, w którym zwycięzcami są już Ci, którzy biorą udział i zgłaszają obiekty, dzieło pracy i poświęcenia wielu ludzi. Mapa Polski ze zgłoszonymi obiektami z miast, gmin i powiatów na stronie internetowej Konkursu najlepiej obrazuje gdzie są najaktywniejsze działania w zakresie inwestycji.

Projekt „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” mobilizuje inwestorów, wykonawców i architektów do podnoszenia standardów w budownictwie, a dzięki promocji miejsc, ciekawych obiektów prezentuje pozytywne zmiany w naszym Kraju.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych cechujących się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi przedsięwzięć budowlanych, modernizacji oraz nowych obiektów w przestrzeni urbanistycznej ukończonych w danym roku.

Uroczysta Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbywa się tradycyjnie w Rezydencji Królów i Rzeczypospolitej w Zamku Królewskim w Warszawie, a uroczystość uświetnia koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Nowo wybudowane i Modernizowane inwestycje prosimy zgłaszać do 29 lutego 2024 r., zostaną one specjalnie wyróżnione na stronie internetowej Ogólnopolskiego Konkursu i zamieszczone na Interaktywnej Mapie Polski wezmą udział w głosowaniu internetowym. Więcej informacji na: www.modernizacjaroku.org.pl.

Konkurs pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *