Znamy już nazwiska laureatów Plebiscytu Ekologicznego Lista ORGANIC LIFE TOP 50

Gala ORGANIC LIFE TOP 50

Gala ORGANIC LIFE TOP 50

Znamy już nazwiska laureatów Plebiscytu Ekologicznego Lista ORGANIC LIFE TOP 50, docenionych przez Jury składające się przede wszystkim z naukowców zorientowanych na ekologię, etykę i edukację.

Spośród 88 Nominowanych w tym roku – drogą obrad – Jury wybrało 42 Laureatów i 8 osób wyróżnionych. Gala Finałowa miała miejsce 17 września na terenie Atlas Areny podczas drugiego dnia Targów Natura Food i beECO na zaproszenie Miejskiej Areny Kultury i Sportu Sp. z o.o. w Łodzi.

Długofalowym celem Plebiscytu jest systematyczne tworzenie listy najlepszych z najlepszych, jeśli chodzi o działaczy na polu ekologii w różnych dziedzinach, zarówno w rolnictwie, pszczelarstwie, produkcji żywności, kosmetyków, środków wspierających uprawy, w sferze działań na rzecz zwiększania świadomości Polaków na temat znaczenia ekologii dla naszej przyszłości. W Plebiscycie przyznawane są wyróżnienia aż w 50 kategoriach!

Plebiscyt ma skierować światła reflektorów na osoby, które są szczególnie aktywne w edukowaniu Polaków w temacie, jakie korzyści daje nam ekologiczna żywność, samowystarczalność żywnościowa, jak możemy odzyskać utracone zdrowie i – dodatkowo – ma stworzyć zintegrowaną grupę osób, za którą podąży reszta świadomych i poszukujących zdrowia Polaków. Do plebiscytu mógł być́ zgłoszony każdy. To nie Jury decydowało o Nominacjach, natomiast to właśnie spośród nadesłanych Nominacji nastąpił wybór Laureatów, którzy przeszli do finału.

Laureaci Plebiscytu Ekologicznego #ListaORGANICLIFETOP50 – edycja 2022 oraz dodatkowe informacje na stronie hipoalergiczni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *