Wewnętrzna komisja w Wirtualnej Polsce. Odchodzi wicenaczelny działu WP Tech

Logo Wirtualna Polska
Logo Wirtualna Polska
Fot. dlaprasy.wp.pl/presskit/file/631554

Wewnętrzna komisja Wirtualnej Polski orzekła, że zastępca redaktora naczelnego WP Tech Piotr Urbaniak naruszał standardy pracy. Rozwiązano z nim umowę za porozumieniem stron. 

Komisja badała zgłoszenia kilku pracowników holdingu Wirtualna Polska, dotyczące zastępcy redaktora naczelnego WP Tech Piotra Urbaniaka- donosi portal Wirtualne Media. W ostatnim czasie na odejście z działu zdecydowały się cztery osoby, a część z nich zgłosiła do działu HR nieodpowiednie zachowanie ich przełożonego.

Wewnętrzna komisja zakończyła swoje prace w piątek. Michał Siegieda, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Wirtualna Polska Holding powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl, że komisja ustaliła, iż „niektóre zachowania wicenaczelnego tego obszaru były niezgodne z wartościami promowanymi w WP i naruszały standardy pracy, komisja jednogłośnie rekomendowała zakończenie z nim współpracy”.

Współpracę z Piotrem Urbaniakiem została rozwiązana za porozumieniem stron, co potwierdził sam dziennikarz na Facebooku:

Za porozumieniem stron rozwiązałem umowę z Wirtualną Polską

Opublikowany przez Piotra Urbaniaka Piątek, 7 maja 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *