Hostel zamiast biurowca, czyli a&o w Warszawie

a&o otwiera pierwszy hostel w Polsce

a&o otwiera pierwszy hostel w Polsce

8 lutego 2020 r. a&o powitało swoich pierwszych gości w Warszawie! Pierwszy obiekt berlińskiej grupy niskobudżetowych hosteli w Polsce ma do zaoferowania 200 pokoi i 600 łóżek, stając się tym samym największym renomowanym hostelem w stolicy.

– Warszawa to kolejny znaczący krok dla a&o. Cieszymy się, że kontynuujemy nasz rozwój w Europie Wschodniej poprzez otwarcie nowego hostelu w Warszawie – podkreśla założyciel i CEO, Oliver Winter.

Po zaledwie dwunastu miesiącach przebudowy, ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec, zlokalizowany na warszawskiej Woli, zaprezentował się w nowym a&o design. Hostel posiada 106 pokoi dwuosobowych, 85 pokoi rodzinnych i 8 pokoi wieloosobowych. Obiekt oferuje również gościom a&o Kids Corner, CoWorking Space i wspólną kuchnię.

Warszawska metropolia liczy 1,7 miliona mieszkańców i staje się coraz bardziej otwartą i atrakcyjną dla turystów: w 2018 roku w mieście zanotowano 10 milionów turystów, z czego 30 procent stanowili turyści zagraniczni.

Warszawa staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem podróży biznesowych i turystycznych- nie tylko dla młodych Polaków, ale także dla gości z zagranicy. Fakt, że a&o rozpoczyna swoją polską premierę „z tak obiecującym projektem” to naprawdę dobry znak dla dalszego rozwoju a&o w Europie Wschodniej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *