FENIKS 2016 – Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz osiemnasty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Regulamin nagrody oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na końcu wiadomości. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminem oraz o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu. Formularze zgłoszeniowe są także dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”. Proszę także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych.

Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Proszę również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2016. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXII Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 9 kwietnia 2016 r. o godz. 19.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 53. Serdecznie zapraszamy.

Feniks 2016 – regulamin
Feniks 2016 – zgłoszenie

Z serdecznymi pozdrowieniami,
ks. Roman Szpakowski sdb
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *