I aukcja charytatywna „Żeby Ewa żyła w Raju”

W niedzielę 22 października 2017 r.o godz.17.15 odbędzie się I aukcja charytatywna “Żeby Ewa żyła w Raju”. To wyjątkowa okazja do kupienia pięknych i unikatowych dzieł sztuki: obrazów, rzeźby, grafiki i fotografii w niebywale atrakcyjnej cenie. Są to prace artystów, którzy niewątpliwie przejdą do historii polskiej sztuki.Będzie możliwość wylicytowania między innymi dzieła takich artystów jak Bogusław Lustyk, światowej sławy malarz czy też obraz Zbigniewa Nowosadzkiego, który od wielu lat swoją twórczością zachwyca całe pokolenia w kraju i za granicą. Dzieło samego Stanisława Mazusia, obraz przedstawiający grusze w misce, piękne wspomnienie polskiej złotej jesieni. Prace Marii Dziopak znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach. Grafika Janusza Golika, polskiego artysty, była prezentowana w uznanych muzeach Europy. Przepiękny obraz Anny Trochim, wielkiej polskiej malarki zachwyca lubujących się w malarstwie abstrakcji geometrycznej.Królowa Holandii Beatrix .Jest stałą kolekcjonerką jej prac.Czesław Romanowski, jego płótna można było kupić tylko w Galerii Zapiecku w której były sprzedawane prace najwybitniejszych twórców. Nie można obejść się od obrazów Jolanty Caban. Wybitna osobowość, jako pierwsza w swojej twórczości podniosła przedmioty dnia codziennego jak garnki, torebki oraz przedmioty codziennego uzytku do rangi dzieła sztuki.Na aukcji zaprezentujemy 40 obrazów.

Celem wydarzenia „Żeby Ewa żyła w Raju” jest zebranie funduszy na rzecz edukacji, rehabilitacji i pomocy materialnej potrzebujących dzieci polskich artystów.

Miejsce: III piętro, Gmach Warszawskiego Domu Technika NOT, ul.Czackiego 3/5 w Warszawie

W programie:

sobota, 21.10.2017 r.,wystawa przedaukcyjna, godz.13.00-20.00

niedziela 22.10.2017 r., aukcja dzieł sztuki, godz.17.15, event w godz.15.00-22.00

  • koncert Marek i Marcin Szwarkopf
  • prelekcja na temat roli kobiety w sztuce i życiu
  • koncert The Dixielanders
  • prowadząca, znana dziennikarka telewizyjna i konferansjerka, osobowość telewizyjna TVP Zofia Czernicka.

W sobotę – wstęp wolny.

W niedzielę impreza biletowana, ograniczona ilość miejsc, rezerwacja: sztuka.zbylut@wp.pl, +48 516 256 661, bilety https://654667-2.evenea.pl/

Projekt będzie realizowany cyklicznie we współpracy głównie z artystami, przedstawicielami kultury, nauki i biznesu z całej Polski.

Pobierz Katalog aukcyjny

Więcej informacji: www.zbylut.pl

I Aukcja Charytatywna ŻEBY EWA ŻYŁA W RAJU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *