Konferencja Kobieta Hotelarz 2024 już za nami

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024

8 marca, w hotelu Willa Port***** w Ostródzie, odbyła się trzecia edycja Konferencji Kobieta Hotelarz, której pomysłodawcą i organizatorem są Polskie Hotele Niezależne.

Konferencja Kobieta Hotelarz to opowieść dla Kobiet i o Kobietach, które kreują swoje ścieżki, inspirują innych oraz zostawiają trwały ślad w świecie hotelarstwa, równocześnie nosząc z gracją swoje „szpilki sukcesu”. To spotkanie całego środowiska hotelarskiego wokół jakże istotnej i ciągle aktualnej tematyki roli kobiet w branży i w hotelowym biznesie. To również spotkanie wokół wspólnych spraw, nowe inspiracje, nowe kontakty, nowe horyzonty i nowe możliwości.

– Dlaczego warto organizować Kobietę Hotelarz? Cóż, najbardziej wymowne w tym zakresie są opinie wyrażane przez uczestników Konferencji, które dla nas są największym podziękowaniem, a zarazem bodźcem do organizacji kolejnych wydarzeń Polskich Hoteli Niezależnych: zawsze z myślą o naszych Gościach, nieustająco dla Nich. Przyjęliśmy sobie za cel, że każda osoba, która weźmie udział w Kobiecie Hotelarz wyniesie ze spotkania pewną wartość i coś dla siebie: nowe relacje, poczucie wsparcia, wiedzę, energię, śmiałość, siłę, determinację, pasję, to, co na danym etapie życia jest jej potrzebne, aby „iść po swoje” – w szpilkach, rzecz jasna… Nie bez powodu do udziału w Kobiecie zaprosiliśmy wspaniałych Gości, którzy opowiedzieli nam o własnych doświadczeniach w drodze do sukcesu. Dziękujemy za otwartość, bezcenne inspiracje, prawdziwą lekcję życia, wreszcie za niecodzienne emocje Grażynie Wolszczak, Jurkowi Owsiakowi oraz generałowi Romanowi Polko. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś razem się spotkamy, a  wtedy to my podzielimy się z Wami naszymi „życiówkami”. Myślę, że wiele z nas nie będzie już wahać się przy podejmowaniu kolejnych wyzwań, nie będzie zastanawiała się czy, ale jak urealniać własne aspiracje. Planujmy i realizujmy siebie. Każde nasze myślenie życzeniowe, może w efekcie okazać się początkiem pięknej przygody – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskie Hotele Niezależne.

– Ogromną wartością Konferencji były również dyskusje wokół problematyki branży, młodych hotelarzy, wpływie Kobiet na rozwój branży turystycznej, polskiej gospodarki, czy lokalnych projektów realizowanych w poszczególnych samorządach. Dziękujemy za udział w konstruktywnych dyskusjach  CEO VacationClub Krystynie Wróblewskiej, dziennikarce – Agacie Jankowskiej, prezesowi Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej – Jackowi Piechocie, prezes Fundacji Ukrainka w Polsce – Julii Boguslavskiej,  marszałkowi Województwa Warminsko-Mazurksiego Marcinowi Kuchcińskiemu, brand managerce – Aleksandrze Szpotowicz. To była niezwykle zajmująca lekcja dla Kobiet i o Kobietach. Dla Hotelarek i Hotelarzy. Dzięki Wam mamy świadomość miejsca, w którym dzisiaj są przedsiębiorcze Kobiety w Polsce oraz tego, co jeszcze przed nami. A konkretna wiedza zawsze inspiruje do kreowania nowych trendów i jest dla nas wszystkich szansą na szerokorozumiany rozwój.

Bardzo się cieszę i jestem niezwykle zbudowana obecnością na Konferencji naszych Partnerów medialnych, biznesowych oraz wszystkich zaproszonych Gości. Wasza obecność nadała spotkaniu niezwykle istotny wymiar oraz możliwość optymalnego wdrażania wielu projektów dyskutowanych na forum, ale i w kuluarach wydarzenia. Odczuwana wspólnotowość, jedność w postrzeganiu wielu problemów jest gwarancją sukcesu w codziennych staraniach o jeszcze lepszą przyszłość polskiego hotelarstwa – Kobiety są zawsze gotowe do działania…

Dziękuję także naszej bohaterce spotkania, której duch i spuścizna były obecne z nami podczas całej Konferencji. Dziękuję Coco Chanel za ‘’małą czarną’’, za nieprzemijającą elegancję, przenikającą determinację i nieskończoną pasję… Jesteś dla nas i będziesz niezatartym wzorem prawdziwej kobiecości w biznesie.

I wreszcie. To jednak Wam, Kobietom – Hotelarkom należy się szczególe wyróżnienie. Nie zawiodłyście. Zechciałyście przyjąć nasze zaproszenie. Dzięki temu, ponownie zjednoczone, mogłyśmy pokazywać szeroko naszą siłę, życzliwość, wzajemne wsparcie, życzliwość i sprawczość. Rzecz jasna w szpilkach i niezatraconym kobiecym stylu… Wiem, że za rok znowu się spotkamy, znowu silniejsze, jeszcze piękniejsze, znowu 8 marca, w dniu naszego święta. Już dziś zapraszam do Ostródy. Panów, którzy na co dzień w nas wierzą i są  naszymi równymi partnerami w rozwoju działalności hotelarskiej w Polsce, rzecz jasna również – dodaje.

Organizatorzy tegorocznej edycji Kobiety Hotelarz, która już na stałe została wpisana w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń branży hotelarskiej, zaprosili do udziału wielu znanych i ciekawych osobowości, w tym ekspertów, liderów branży, ludzi biznesu, społeczników. Spotkanie zakończyło się wieczornym bankietem, który przebiegał w wyjątkowej, hotelarskiej atmosferze. Kolejne ogólnopolskie wydarzenie branżowe zapisane w Kalendarium Polskich Hoteli Niezależnych- Camp Hotelarzy – już 27 maja. Szczegóły niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *