Gala podsumowująca V Konkurs LAUR INNOWACYJNOŚCI 2015

W środę, 25 listopada br, w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 w godz. 11.00 – 14.00 odbyła się konferencja poświęcona sprawom innowacyjności pn. Innowacje warunkiem rozwoju gospodarczego Polski.

Na uroczystej Gali podsumowującej V Konkurs im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne – „LAUR INNOWACYJNOŚCI 2015”, poznaliśmy laureatów tegorocznej, piątej edycji Konkursu.

Złote, Srebrne, Brązowe Laury oraz wyróżnienia przyznano w 14 kategoriach – pełna lista laureatów dostępna tutaj.

W środowisku technicznym innowacje określa się krótko: skomercjalizowana wiedza. Innowacją jest bowiem tylko to, co jest nowe, wdrożone i działa oraz przynosi wymierny efekt.
Dlatego Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna chce przez Konkurs LAUR INNOWACYJNOŚCI pokazywać pomysły nowe, wdrożone do praktyki gospodarczej i przynoszące firmom efekty gospodarcze.

Ideą zorganizowania tego Konkursu jest przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest rozwój innowacyjności w naszym kraju, promowanie produktów innowacyjnych i ich twórców oraz pomoc w przyspieszeniu aplikacji innowacyjnych rozwiązań, tak potrzebnych naszemu krajowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *