Letnia Gala Przedsiębiorców 2016

Letnia Gala Przedsiębiorców 2016

VI Lenia Gala Przedsiębiorców odbyła się w niedzielę 24 czerwca, na podwarszawskim Rancho pod Bocianem, koło Tarczyna. Na doroczny rodzinny piknik organizowany przez Klub Integracji Europejskiej zjechali przedsiębiorcy z całego kraju wraz z rodzinami. Pośród malowniczej scenerii na gości czekały liczne atrakcje oraz smaczny poczęstunek piknikowy.

Goście mogli wziąć udział w zawodach minigolfa (o puchar Prezesa Klubu Integracji Europejskiej) lub zmierzyć się z ogromną ścianą wspinaczkową. Można było także popływać kajakami, przejść po „małpim moście”, pojeździć minikarem oraz spróbować swoich sił w parku linowym. Wszystko dostępne było także dla dzieci. Dla nich przygotowano również atrakcje specjalne. Podczas pikniku witały je baśniowe postacie z rodzinnego parku tematycznego Magiczne Ogrody. Najmłodsi mogli także budować konstrukcje z klocków, skakać na trampolinie lub dmuchanym zamku. Do dyspozycji najmłodszych miłośników motoryzacji był również suw firmy Audi, z bialutką karoserią, po której dzieci mogły malować do woli.

Letnia Gala Przedsiębiorców 2016

Była też okazja do obejrzenia niezwykłych prac polskiego artysty Marka Saenderskiego. Trójwymiarowe kompozycje 3D i realistyczne zdjęcia sprawiały wrażenie, jakby wysuwały się z płaszczyzny obrazu w realną przestrzeń.

Podczas Letniej Gali przedsiębiorcy na specjalnych stoiskach mieli okazję do zaprezentowania swoich produktów. Wystawiali się m.in. Mart Diamonds, Pre Alue Diamonds Club, BSC, LTE Material Handling, Centrum Konferencyjne Warszawskiego Domu Technika NOT, Hotel Afrodyta, Grupa Krotoski-Cichy (dealer VW i Audi), grupa Auto Wimar (dealer Skody) oraz Autojar (promujący mini samochody Chatenet). Można również było obejrzeć najnowsze modele samochodów.

A na wszystkich przez cały dzień czekały obficie zastawione stoły, pełne smakołyków. Były dania z grila, pyszne miejscowe wędliny, sałatki i placki ziemniaczane. Na deser ciasta i owoce. Pragnienie można było ugasić zimnymi napojami lub piwem z lokalnych browarów w Jabłonowie i Bro’warszawskiego. Dla wyróżnionych smakoszy mocniejszych trunków w strefie VIP dostępne także mocniejsze trunki.

Letnia Gala Przedsiębiorców 2016

W oficjalnej części imprezy wręczono nagrody Perły Euro Turystyki, przyznawane rokrocznie przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości wyjątkowym miejscom z najlepszą ofertą pobytową, której istotnym elementem jest promocja regionu. Nagrody wręczyła Prezes Barbara Jończyk oraz Wiceprezes Klubu Integracji Europejskiej Krzysztof Jończyk. W tym roku wyróżnienie otrzymał Hotel Afrodyta Business & Spa, jako jeden z najbardziej klimatycznych hoteli na Mazowszu. Kolejnym laureatem był Hotel Senator w Starachowicach, który doceniono m.in. za piękne wnętrza, wyśmienitą kuchnię i wyjątkowe centrum termalne. Natomiast Hotel Medi&Spa Biały Kamień**** ze Świeradowa-Zdroju uhonorowany został za wyjątkową i nowoczesną ofertę SPA, rozbudowane centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz umiejętnie wykorzystanie walorów jednego z najstarszych kurortów na Dolnym Śląsku – Świeradowa Zdroju, przyczyniając się w ten sposób do podtrzymania jego renomy.

Goście pikniku mogli wziąć udział w loterii wizytówkowej oraz fantowej i wygrać cenne nagrody. Dochód z loterii fantowej przeznaczony był na Stowarzyszenie OPTA, działające na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, w szczególności rodzin przeżywających kryzysy związane między innymi z występowaniem w rodzinie przemocy lub współuzależnienia. Niestety część oficjalną zakłóciła silna burza z ulewami, która przeszła nad miejscem pikniku. Nie wpłynęło to jednak na dobry nastrój gości i zaplanowany przebieg imprezy. Losowania nagród oraz biesiada odbywała się dalej przy świetle latarek. Humory i dobra zabawa dopisywały do końca.

Imprezę poprowadziła znana aktorka Laura Łącz.

tekst i foto: Robert Pawełek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *