Spotkanie branży turystycznej w ośrodku Lipowy Przylądek

Gościem specjalnym był Zbigniew Wodecki, który wystąpił z koncertem swoich nieprzemijających przebojów.
Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z zasobami Grupy Hotelowej DIPSERVICE, Apartamentami Hotelowymi ZGODA (Warszawa – Centrum), Hotelem DIPSERVICE (Warszawa – Wilanów), oraz Ośrodkiem Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Lipowy Przylądek” (Łacha k/Serocka). Dla uczestników przewidziano propozycje aktywnego wypoczynku, takie jak: paint-ball, jazda quadem i samochodem na wielkich kołach, zorbingu i innych. 

Przedsiębiorstwo Obsługi Cudzoziemców DIPSERVICE jest przedsiębiorstwem państwowym. Organem założycielskim jest Wojewoda Mazowiecki. Przedsiębiorstwo przygotowuje się do komercjalizacji i prywatyzacji. P.O.C. DIPSERVICE działa od ponad 45 lat i jest najstarszą firmą na warszawskim rynku nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z placówkami dyplomatycznymi, ludźmi wielu kultur i środowisk to gwarancja najwyższej jakości standardów obsługi i profesjonalizm usług, jakie ofertujemy naszym najemcom polskim oraz zagranicznym firmom, bankom, firmom ubezpieczeniowym, przedstawicielstwom wielkich koncernów, jak również małym startującym na rynku spółkom. DIPSERVICE to także usługi hotelowe i turystyczne. Przedsiębiorstwo oferuje pobyty krótko i długo terminowe klasy biznes, klasy turystycznej, oraz sale szkoleniowe w Warszawie i w Łasze koło Serocka (tylko 27 km od Warszawy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *