Study tour do Norwegii 19-23.9.2009

Akredytacje tylko on line:
http://vip.ttg.com.pl/formularze/akredytacja
Pierwszeństwo w sesji maja udział aktywni dziennikarze po study press.

Program imprezy:

19.09.2009
O godzinie 07:00 wylot z Lotniska im. F. Chopi¬na w Warszawie liniami Norwe¬gian do Bergen. Przylot na lotnisko Flesland o godz. 9:25, transfer autokarem do centrum Bergen. 2 godzin¬ne zwiedzanie miasta z polsko¬języcznym przewodnikiem: skansenu „Stare Bergen”, centrum, hanzeatyckie budynki na nabrzeżu Byggen. Po zwiedzaniu wjazd kolejką Fløibanen na wzgórze Fløyen i lunch we Fløien Folkesrestaurant. Zwiedzanie hoteli Rica Bergen oraz Scandic City. Przejście na terminal Hurtigruten, zwiedzanie statku MS Trollfjord. Seminarium, podczas którego zostaną przedstawione produkty Hurtigruten. Kolacja (bufet rybny) na statku. Wieczorem przejazd na nocleg w okolicach Bergen.

20.09.2009
Po śniadaniu przejazd do Flåm i przejażdżka słynną koleją Flåmsbana, która na dystansie 20km pokonuje różnicę wzniesień 864m, 20 tuneli i 1 wiadukt. Następnie prezentacja hotelu Flåmsbrygga, restauracji oraz minibrowaru. Rejs statkiem z Flåm do Balestrand, a następnie przejazd na obiado-kolację i nocleg do Førde (Hotel Rica).

21.09.2009
Po śniadaniu przejazd do Skei i zwiedzanie hotelu Best Western. Następnie przejazd do Briksdal, gdzie rozpoczyna się 45-minutowa wędrówka do jęzora lodowca o tej samej nazwie, będącego odnogą lodowca Jostedal. Poczęstunek whisky z lodem z lodowca. Przejazd do Ålesund, zakwaterowanie (Hotel Rica) i obiado-kolacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *