Zaproszenie na promocję książki Bedeker warszawski 2. Raczej o ludziach

Drugi tom Bedekera jest kontynuacją niezwykłego przewodnika po Warszawie sprzed półwiecza. Tym razem uwaga reportera skupia się bardziej na ludziach tamtych czasów niż na ówczesnych obiektach stolicy – instytucjach, dzielnicach, ulicach. Spotykałem tych wszystkich obywateli Warszawy na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX stulecia i nawet wcześniej, i przypominam ich teraz na progu wieku XXI  – pisze we wstępie autor.

–  Zauważcie – jeśli to możliwe – bohaterowie na kartach tej książki nie starzeją się.  To pasjonująca lektura nie tylko dla warszawiaków! W  spotkaniu promocyjnym, obok Autora, weźmie udział wiele znakomitości, na czele z Wiesławem Ochmanem, który zaprezentuje książkę razem z prof. Markiem Kwiatkowskim. Fragmenty przeczytają Alina Janowska i Jan Kobuszewski, a oprawę muzyczną zapewni Orkiestra z Chmielnej.

Impreza odbędzie się w Klubie Księgarza w Warszawie, Rynek Starego Miasta 22/24, w niedzielę 22 listopada o godz.12.00. Wstęp wolny. Po spotkaniu na gości czeka pyszny poczęstunek: mazowieckie pyzy ze skwarkami, pączki i ciasta od Bliklego oraz wino. Sponsorem książki i promocji jest firma Vattenfall.  Do zobaczenia  w najbliższą niedzielę w południe na warszawskiej Starówce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *