Mistrzowski basen na wsi

 Znajdują się w nim dwa baseny pływackie: 25×12,5 m o głębokości 1,80 m oraz 12,5×6 m o głębokości 1,20 m. Na dużym basenie można będzie rozgrywać zawody sportowe rangi mistrzowskiej. W związku z tym w obiekcie znajduje się 164 miejsca przeznaczone dla widowni.
W Wodniku skorzystać można z wielu dodatkowych atrakcji, m.in. z 63-metrowej  zjeżdżalni, tunelu wodnego, wanny z hydromasażem i grotą solną do inhalacji. Na terenie obiektu znajduje się również Aqua Spa. W swojej ofercie posiada saunę suchą, saunę wilgotną zapachową, solarium, gabinet masażu, salę fitness wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń, salon kosmetyczny i sklep kosmetyczny. Jest też kawiarenka oraz pokój dla rodziców z dzieckiem. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, a komunikację ułatwia winda. Inwestycja kosztowała ok. 40 mln zł. Basen znajduje się w sąsiedztwie szkoły podstawowej i gimnazjum, ale jest dostępny dla wszystkich. Bilet normalny kosztuje 9 zł, a ulgowy 6 zł.
Warto dodać, że na terenie gminy usytuowany jest także nowoczesny park biznesowo-przemysłowy – Synergy Park o powierzchni 73 ha, który oprócz przygotowania terenów do rozpoczęcia procesu inwestycyjnego, zapewnia strategiczną lokalizację przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4.

Alicja Kostecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *