V GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

Tematem przewodnim V GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI  jest:
Priorytet zrównoważonej i konkurencyjnej turystyki
w świetle prezydencji Polski w UE

Posiedzenia panelowe Konferencji odbędą się w ramach sekcji tematycznych więcej

 GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to ważne wydarzenie, ugruntowane w tradycji polskiego biznesu turystycznego i polskich regionów oraz w polskiej myśli nauk o turystyce.

Sięgając do historycznego początku miejscem lokalizacji spotkań środowisk biznesowych i naukowych zainteresowanych turystyką był Poznań. Materiały dokumentujące kolejne spotkania poczynając od Forum Turystyki Polskiej aż po GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI dowodzą, że ich inicjatorem było poznańskie środowisko naukowe, któremu GREMIUM zawdzięcza swój wielki sukces.

Rolę gospodarza V edycji GREMIUM przyjęła Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, natomiast, koordynacji naukowej przedsięwzięcia tego podjęła się pani prof. dr hab. Irena Jędrzejczyk.

Przy pełnym poszanowaniu dotychczasowego znamienitego dorobku tym samym ulega zmianie formuła organizacyjna GREMIUM, którego kolejne edycje lokalizowane będą w różnych miastach, w zależności od środowisk akademickich, które zechcą przyjąć na siebie rolę gospodarza tego przedsięwzięcia.

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to sprawdzona platforma integracji środowisk biznesowych, samorządowych i  naukowych, żywotnie zainteresowanych rozwojem polskiej turystyki. GREMIUM to okazja do prezentacji aktualnych analiz i podsumowań, wymiany spostrzeżeń i doświadczeń oraz ocen zagrożeń i szans rozwojowych na przyszłość. Zaproszenie do uczestnictwa w poprzedniej edycji GREMIUM przyjęło 256 osób ze środowiska naukowego i branżowego, w tym 26 profesorów i doktorów habilitowanych oraz 36 doktorów, którzy stanowią najbardziej twórczy segment młodych naukowców w Polsce. Reprezentowali oni 22 najlepsze uczelnie państwowe z całej Polski. Przybyli też przedstawiciele 14 wyższych szkół niepaństwowych oraz 194 przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw sektora turystyki w Polsce.
Zapraszamy na naszą strone internetową: www.gremium.forumturystyki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *