Relacja z konferencji KBRiD

Niesamowitym zbiegiem okoliczności wypadek w Nowym Mieście n/Pilicą i Dzień bezpiecznej jazdy spotkały się w jakimś szaleńczym zderzeniu. Wydaje się to niesamowite, bowiem jakiś czas temu pokazywaliśmy na stronach zdjęcia z CRASH – TESTU, z inauguracji programu ”Włącz myślenie, Prędkość zabija”. Przestrzegaliśmy przed wakacjami, że należy na drodze po prostu uważać. Tym razem konferencja i komentarze uczestników były po wakacjach, ale nadal, są one chyba za ciche, a może za delikatne? Trudno określić.
Nie da się, bowiem zawrzeć w żadnych przepisach, mądrości, rozwagi czy po prostu rozsądku, zwłaszcza, gdy gonitwa za godnym przeżyciem nie pozwala i z chichotem złośliwym szkodzi w ”utrzymaniu się na powierzchni”, tych, co borykają się z przeciwnościami o codzienny byt. Dla wszystkich uczestników tego procesu nie jest to najłatwiejsze.

Pod hasłem ”Włącz myślenie” na tegorocznym stoisku KRBRD członkowie Rady zaprezentowali przykłady swoich działań, w tym elementy promocyjne, wydawnictwa, materiały filmowe, ale także wiele mobilnych atrakcji jak: prezentacja roweru hybrydowego, alkogogli, czy symulatora zderzeń. Ważnym elementem była promocja roweru jako alternatywnego środka transportu oraz popularyzowanie odblaskowych elementów zwiększających bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Tu domyślamy się udziału dobrego ducha sportów i ”wypoczynku na rowerze”!
W salonie BRD byłą możliwość konsultacji z ekspertami poszczególnych jednostek odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na polskich drogach. Ponadto,

Na podstawie i z wykorzystaniem notki prasowej organizatora i własnych, sporządził:
Adam Jankowski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *