Premiera Rewia Foreverw Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej

Rewia to jedno z najbardziej widowiskowych, ekskluzywnych, ale zarazem też najdroższych widowisk jakie kiedykolwiek stworzono w historii rozrywki. To ekscytujący i wszechstronny balet, ponętne i pełne sexappealu tancerki, olśniewające blaskiem i krojem kostiumy oraz nieśmiertelne przeboje muzyczne.
Najnowszy spektakl Teatru Sabat pt. „Rewia Forever” jest tego najlepszym dowodem. Pierwsza część to wielkie przeboje i wspomnienie największych gwiazd w historii musicalu i rewii, między innymi Hanki Ordonównej, Marleny Dietrich, Marylin Monroe czy Franka Sinatry (rewelacyjna kreacja Dariusza Kordka). Kolejna część spektaklu łączy się ze współczesnością i twórczością największych gwiazd światowych scen muzyki rozrywkowej. Oszałamiająca inscenizacja, pióra, piękne tancerki, prowokacyjne układy choreograficzne stały się nieodłącznym atrybutem występów i clipów takich gwiazd jak Madonna, Celine Dion, Britney Spears czy Lady Ga Ga, a ich przeboje w aranżacji artystów i tancerek Teatru Sabat dowodzą niezbicie, że Rewia jest Forever.
Przedstawienie jest wyjątkowe także pod względem inscenizacyjnym – ogromna ilość niesamowitych kostiumów, efekty multimedialne, starannie przygotowane aranżacje muzyczne, a także różnorodna choreografia w brawurowym wykonaniu Baletu Sabat – tej marki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.
W przedstawieniu bierze udział cały ponad trzydziestoosobowy zespół Teatru Sabat. Autorką scenariusza i choreografii, projektantką kostiumów i reżyserem całości jest Małgorzata Potocka., kierownictwo muzyczne sprawują  Jolanta Jaszkowska i Grzegorz Górkiewicz,, autorem tekstów jest Tadeusz Ross.
W spektaklu występują min. Jolanta Mrotek, Jolanta Jaszkowska, Anna Sokołowska, Małgorzata Potocka, Mariusz Jaśko, Dariusz Kordek, Jacek Mureno oraz Balet Sabat.

Polecam szczerze, bo naprawdę warto!

Michał A. Zieliński
(tekst i foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *