10-lecie hotelu ibis Katowice-Zabrze

10 jubileusz ibis Katowice-Zabrze było ważnym wydarzeniem w życiu hotelu, na którym spotkali się  ludzie związani bezpośrednio z hotelem od lat – jego pracownicy, partnerzy, kooperanci oraz przedstawiciele: władz z vice- Prezydentem Zabrza Krzysztofem Lewandowskim lokalnych środowisk biznesowych, organizacji kulturalnych, stowarzyszeń i fundacji, a także zaproszeni goście hotelu i mieszkańcy. W czasie wieczoru urodzinowego, który odbył się pod patronatem lokalnej TVZ Zabrze, uczestnicy zwiedzili hotel i poznali jego tajemnice. Na zaproszenie dyrekcji Conrado Moreno poprowadził ten ważny wieczór, w którym zaproszeni goście uczestniczyli w atrakcjach składających się na to wydarzenie. Specjalnie dla uczestników, a zwłaszcza kobiet, przygotowano pokaz mody, make-up show oraz ekspozycję unikalnej biżuterii, a w trosce o kondycję zgromadzonych osób – zaprezentowane zostały różne rodzaje masażu.

10 lat pracy ibis Katowice-Zabrze symbolicznie zamyka ważny etap w historii hotelu. Rok 2011 i kolejna dekada to nowe plany do realizacji i wyzwania na śląskim rynku hoteli ekonomicznych, na które ibis Katowice-Zabrze jest dobrze przygotowany.

Dyrekcja hotelu ibis Katowice – Zabrze dziękuję wszystkim niżej wymienionym  sponsorom:
Wytwórni wódki Nemiroff, kwiaciarni Koliber, Spółce „Społem”, Atelier Spa-Katowice, Firmie Sephora, Firmie Schubert, Galerii win Cantin- Gliwice, restauracji Impresja- Zabrze, Drukarni Kropka.

Podziękowania należa sie również pani Wiolecie Muzykant (choreograf), która przygotowała pokaz mody, Renacie Spinek aktorce z Teatru Nowego w Zabrzu za wykonanie piosenki, Joannie Wieczorek za poczesanie modelek,  pani Henrietcie Lasoń z firmy Zyg-Zak za udostępnienie garderoby. Karolinie Rybickiej, która uświetniła wieczór seansami wróżb z kart tarota.

Organizatorami jubileuszowego wieczoru były: Iwona Janusiewicz, Jolanta Budniak, Anna Mida.

Jolanta Maria Budniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *