Zaproszenie na V Charytatywną Galę Karnawałową

Najbliższy Bal Karnawałowy będzie już piątym Balem Charytatywnym organizowanym przez Fundację Lekarską Pro Seniore i Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Zbieramy się w gronie przyjaciół i jak zawsze gwarantujemy udaną zabawę! Uzyskane środki z Gali, zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji, która w każdym roku współorganizuje turnusy rehabilitacyjne dla emerytowanych i potrzebujących lekarzy.
 
Przewidujemy wiele atrakcji: loteria fantowa, licytacja przekazanych nam dóbr, które co roku przekazują nam: Minister Zdrowia, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Imprezę poprowadzi Jacek Borkowski, zaś wieczór umili nam znakomity zespół Drugi Tydzień i kwartet teatru Rampa.
 
Bardzo ważnym elementem Charytatywnej Gali Karnawałowej będzie wręczenie statuetki Benevolenti (łaskawcy – życzliwemu) Pani Nataszy Urbańskiej, za przekazanie na rzecz Fundacji swojego honorarium za ubiegłoroczny występ.
 
Przypominamy, iż wpłacając darowiznę bezpośrednio na rzecz fundacji (Nr konta 34 2030 0045 1170 0000 0330 4290) można skorzystać z odpisu podatkowego.

Można również zamówić pokój hotelowy wraz ze śniadaniem oraz możliwością korzystania z basenu, Spa oraz siłowni.
 
Jeśli są potrzebne dalsze informacje, bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 0-604-911-233, 0-668-398-719 lub e-mailowy: andrzejsurowiecki@wp.pl

Będziemy zaszczyceni jeśli będziemy mogli gościć Państwa na naszym Balu Lekarskim. Ilość zaproszeń jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *