Monopol na kulturę!(?)

Długo nie czekając, zaczyna z wysokiego C. Machina kulturowa miała swój początek już w Andrzejki, 30 listopada ubiegłego roku. Zadowolenie gości zmotywowało do zorganizowania II edycji również w noc andrzejkową. Wtedy to w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach od 18.00 do 24.00 będzie miał miejsce Koncert Andrzejkowy dla V.I.P. goszczący 300 osób.

Tym razem został on przygotowany dla szefów najlepiej prosperujących firm na rynku gliwickim i okolicy, z udziałem znakomitych artystów sceny polskiej: Grzegorz Majzel Trio   w projekcie „Chińskie Ogrody” w którego tworzeniu udział brała Grupa Mozarta, koncertująca na całym świecie (w ostatnim czasie w Tajlandii), wraz z Kabaretem Długi, oraz zespołem Vega. Przedsięwzięcie jest organizowane z rozmachem.

Przybyli zostaną powitani staropolskim grzańcem i interesującymi pokazami firm, które mają coś atrakcyjnego do przedstawienia, co jest zaczątkiem swoistego magla towarzyskiego obecnych person. A dzięki atmosferze ciąg dalszy sukcesywnie pogłębią już uzyskany dobry smak. W programie znajdzie się dużo plastycznych i zaskakujących elementów, aby uprzyjemnić i zaktywizować publiczność prezentując zdolności wystawców.

Nie zgrzeszy więc ten, który uzna, że przygotowany koncert w gronie osób doskonale rozumiejących czym jest ciężka, efektywna praca, stał się wyśmienitym przystankiem pełnym świeżych, intrygujących sposobów świętowania Andrzejek.
To grono wyjątkowych osób, które dobrej przyszłości nie poszukują w fusach, czy lanym wosku, a w pracy i poznanych ludziach.Agencja Artystyczna stworzyła przystanek zaproszonych gości będących w drodze do nowych pomysłów i współpracy, dzięki pojawieniu się w jednym miejscu i czasie.

Nie może zabraknąć akcentów związanych z tradycjami andrzejkowymi.
A wszystko to oprawione wykwintnym poczęstunkiem w formie szwedzkiego stołu z ciepłymi potrawami.

Uczucie niedosytu, to nie koniec świata, to dopiero jego początek! Rozpędzeni udanymi przedsięwzięciami już zapraszamy na bożonarodzeniowy koncert.

Ola Fulara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *