Prezentacja Stowarzyszenia Polskich Mediów

SPM organizuje sesje dziennikarskie zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dużym wydarzeniem były organizowane przez nas  cztery  Kongresy Mediów Regionalnych i Lokalnych. Obrady toczyły się przy aktywnym udziale przedstawicieli najwyższych władz państwowych, a fakt ten stworzył, licznie przybyłym dziennikarzom z całej Polski, okazję do bezpośrednich rozmów, zadania pytań na nurtujące nasze środowisko problemy. Dotychczas zorganizowaliśmy zagranicznych sesji dziennikarskich do ponad 20 krajów świata w których udział wzięło ponad 2500 osób oraz ponad dwieście sesji krajowych w których udział wzięło ok. 4000 osób.

Członków i sympatyków  SPM zapraszamy do wychodzenia z inicjatywą i obejmowania patronatem medialnym  przez naszą organizację ciekawych projektów, uczestnictwo w nich oraz przesyłanie relacji do publikacji na stronie www.polskiemedia.org. W ramach patronatu publikujemy na stronie www prezentację  wydarzenia oraz wysyłamy newsletter skierowany do ok. 20 tys. e-adresów z sektora mediów.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do Stowarzyszenia Polskich Mediów zapraszamy do składania deklaracji:
http://www.polskiemedia.org/deklaracja/

Legitymacja Prasowa SPM

Od 2012 r.  członkowie  Stowarzyszenia Polskich Mediów otrzymywać będą roczną legitymację prasową.

Druk wykonany w rozdzielczości 300 dpi, nadruk wykonany jest w pierwszej kolejności na bezbarwnej taśmie, która w ostatnim etapie druku nanoszona jest wysoką temperaturą na laminowaną kartę PCV. Druk jest trwały i estetyczny z porównywalną jakością do druku offsetowego. Rozdzielczość druku 300 dpi w 99 % wystarcza do zapewnienia jego wysokiej jakości.

Dane techniczne legitymacji
– rozmiary karty: 86×54 mm;
– format kart płatniczych
– materiał PCV
– grubość: 0,76 mm
– układ druku poziomy
– hologram
– podkład biały
– otwór do zwieszenia smyczy

Wzór legitymacji prasowej:

Więcej informacji: wawa@polskiemedia.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *