Narty i gotowanie na stoku w Folgarida

 Sylwetka  Moniki Mrozowskiej:

aktorka, przez 10 lat grała postać Majki Kwiatkowskiej w serialu „ Rodzina zastępcza”, odtwarzała postać Romy w serialu „ Na dobre i na złe”. Wcieliła się  w postać Joanny Zarańskiej w serialu „ Hotel 52”. Prowadziła poniedziałkowe gotowanie w programie Dzień Dobry TVN, Brała udział w programie rozrywkowym „ Jak oni śpiewają.
Wspólnie z mężem wydali książkę kulinarną „ Przemytnicy na wakacjach” i „Przemytnicy marchewki groszku i soczewicy” oraz książki-magazynu poświęconego słodyczom „ Fajna babka, ale ciacho”
Monika Mrozowska – ma dwie córki Karolinę ( 9lat) i Jagodę ( 2 lata). W związku z ogromną pasją jaką jest gotowanie prowadzi warsztaty kulinarne, pokazy oraz przygotowuję tzw spotkania kolacyjne w Smart Studio w Warszawie. Jako dziennikarka od kilku lat piszę felietony do magazynu E! Stilo, prowadzi bloga www.monika-mrozowska.pl poświęconego gotowaniu, podróżowaniu oraz spędzaniu wolnego czasu z dziećmi. Realizuje krókie filmy poświęconych gotowaniu zatytułowanych „ Moje 5 minut”. Ponadto angażuję się w akcje poświęcone ekologii oraz szeroko pojętemu zdrowiu: m.in. „ Wolę wodę”, „ Kasza na talerzu zdrowia”, „ Zdrowy przedszkolak”,czy „Pozytywny Egoizm”. Jest również członkiem kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie, która wyszukuje i nagradza ośrodki, w których najmłodsi goście są traktowani w sposób szczególny oraz ze względu na szczególne umiłowanie Włoch i wszystkiego, co jest z nimi związane, członkiem Klubu Prasowego Południowego Tyrolu.
Podczas pobytu w Folgarida wprowadzała będzie nas w jej tajniki dobrego, smacznego i zdrowego gotowania po polsku i włosku.
                                                                                                                                 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *