Wielcy Polacy

Opierając się nie tylko na badaniach opinii publicznej Polaków, którzy w większości nie akceptują tego, co o katastrofie smoleńskiej się mówi, biorąc także pod uwagę zdrowy  rozsądek, chcielibyśmy wspominać jak najlepiej naszych wielkich Rodaków,  którzy odeszli, i tych, którzy są wśród nas, a którym się udało i udaje odnosić sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Są wśród nas wielcy Polacy, z których odkryć, osiągnięć korzystamy my i cały świat. Jesteśmy z nich dumni!
Chcemy, by ta duma w tę rocznicę  była też impulsem, by nie tylko ich wspominać, doceniać ich dorobek, ale też, by ich sukcesy były okazją do promocji naszego kraju. Ich trud, ofiara i sukcesy zasługują na pamięć i nie mogą przekształcić się w mentorstwo nihilizmu i antypromocji.

Dlatego, by rocznice takie jak dzisiejsza łączyły, Stowarzyszenie Polskich Mediów wychodzi z inicjatywą stworzenia biogramów  Wielkich Polaków  których czyny zostały i są wśród nas przez ich wielkie czyny i dzieła.

Zapraszamy do zgłaszania takich właśnie Polaków, z których  jesteśmy i będziemy dumni niezależnie od pory roku, czasów, kolorów skóry czy poglądów politycznych. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres wawa@polskiemedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *