Uliczne jedzenie jakiego nie znałeś

Aż dziewiętnaście lokali zgłosiło swój akces do festiwalu a wśród nich znalazły się następujące, jedzeniowe „osobistości”:
– Spoco Loco
– Boca Burgers
– Cheesburger Slowfood
– Bobby Burger
– Town Burger
– Moa Burger
– Nudle i Sałaty
– Le Targ
– Dos Tacos
– Praga Bistro
– Co ja Ciacham
– Zapiekanka Snack Bar
– Groole
– Wurst Kiosk
– Riki Tiki Naleśniki
– Jakie Taco
– Subway
– Siriana
– 7street
Niezależnie od wieku, upodobań kulinarnych i oczekiwań smakowych każdy miłośnik jedzenia a zwłaszcza dobrych, szybko przygotowanych i zdrowych potraw – z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zresztą nazwy wymienionych restauracji mówią same za siebie.
Ale to nie jedyna propozycja festiwalu. Organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji , wśród których znajdą się:
– warsztaty żywieniowe dla najmłodszych prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego ze „Szkoły na widelcu”. Z pewnością każdy niejadek po tych zajęciach z przyjemnością zasiądzie nie tylko do obiadu.
– pokazy kulinarne prowadzone przez Tomka Jakubiaka, podczas których będzie można zgłębić tajniki różnych potraw
– warsztaty kuchni molekularnej czyli trochę smacznej fizyki
– pokazy i prelekcje nie tylko kulinarne
Nie zabraknie również konkursów, oczywiście kulinarnych! Tym razem goście festiwalu nie będą gotować ale próbować, a w zasadzie jeść. Im więcej tym lepiej. Nagrodą będzie ekskluzywny samochód marki Mercedes. Uczestników zaś oceniać będą znakomitości ze świata kulinarnego, show – biznesu i polityki
Organizatorzy festiwalu zadbają również o strawę duchową. Dla uczestników zagrają najlepsi DJ’e w kraju.
Tak więc będzie się działo, i to pod chmurką. A skoro forma piknikowa to nie może zabraknąć kącika dla najmłodszych. Pod fachową opieką animatorów każdy maluch spędzi czas na zabawie i edukacyjnych wybrykach.
Dobre jedzenie, świetna muzyka, smaczna atmosfera i piękna pogoda są z pewnością ciekawą propozycją do spędzenia niedzieli w gronie przyjaciół i najbliższych.

Zapraszamy 16 czerwca!
Startujemy o godzinie 12:00
Miejsce – ul. Sarmacka 10, Warszawa – Wilanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *