Narty w Pampeago – Val di Fiemme TRENTINO 30.03 – 06.04.19

Sesja narciarska Pampeago - Val di Fiemme TRENTINO

Zapraszamy na wiosenną sesję narciarską na stokach w Val di Fiemme.

W programie podwieczorkowe debaty (nie tylko wieczorem), powszechnie znany i lubiany oraz zawsze gotowy do wspólnej zabawy DJ Giuliano, a na najzręczniejsze zjazdy i do tańca zaprasza Krzysztof Przepiórka.

Wyprawa narciarska zaplanowana jest  w terminie:

  • 29.03.2019-06.04.2019 – dojazd autokarem
  • 30.03.2019-06.04.2019 – dojazd własny

Do dyspozycji naszej grupy mam jeszcze kilka pokoi z terminem rezerwacji do 28.02.19 r.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o rejestrację on-line:
https://polskiemedia.org/formularze/valdifiemme2019-wiosna

W Val di Fiemme jesteśmy w  Pampeago – Sport Hotel!

VAL DI FIEMME – TRENTINO

Słynna dolina Val di Fiemme – to jeden z najbardziej znanych i cenionych Włoskich ośrodków narciarskich otoczonych charakterystycznymi dla tego rejonu postrzępionymi szczytami Dolomitów. W skład Val di Fiemme wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Bellamonte – Alpe Lusia, Passo Lavaze, Passo Role i największe Ski Center Latemar, posiadających łącznie ponad 140 km doskonale przygotowanych tras narciarskich.

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Sport Hotel Pampeago jest hotelem gόrskim położonym na wysokości 1750 metrόw n.p.m. w samym sercu Alpe di Pampeago u stόp łańcucha gόrskiego Latemar. Jest to renomowane centrum turystyczne Dolomitόw zarówno latem jak i zimą.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja serwuje zarówno dania kuchni włoskiej jak i typowe dania dla regionu Trydentu, a także dania kuchni międzynarodowej. Bogaty bufet na śniadanie, sery, wędliny, ciasta „domowe” z naszej cukierni, rogaliki, jogurt, płatki śniadaniowe, jajecznica, owoce, soki, kawa itd.

Na obiadokolację do wyboru z kilku propozycji pierwsze i drugie danie, bardzo bogaty bufet sałatek i dodatków (warzywa świeże i z grilla, sery i rożnego rodzaju przekąski). W porze obiadowej można skorzystać z restauracji self service w naszym hotelu, dostępne ceny na każdą kieszeń, dania zawsze świeże i zdrowe.

Przypominamy, że głoszenia przyjmujemy on line:
https://polskiemedia.org/formularze/valdifiemme2019-wiosna

Zobacz także:

VAL DI FIEMME – TRENTINO: Położenie i warunki narciarskie

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Poprzednie sesje narciarskie – fotorelacja 

Organizatorami wyjazdu są Stowarzyszenie Polskich Mediów i Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych w skład których wchodzą: Warszawska Izba Gospodarcza, Polish-American Chamber of Commerce of Florida and the Americas, Krajowa Izba Targowa,  Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Kupców i Przedsiębiorców, Mazowieckie Forum Izb Gospodarczych, Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Federacja Stowarzyszeń, Fundacja Izb Gospodarczych oraz Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *