Solidarni z Wuhan – koncert już w czwartek

Solidarni z Wuhan

Solidarni z Wuhan

Koncert charytatywny „Solidarni z Wuhan” już w czwartek, 27 lutego o godzinie 19:00. Zapraszamy Państwa do Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Zagrają z nami: Vadim A. Brodski, Black Hills, Julia Gąsiorkiewicz, Anna Krysztofiak, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Wolski z Golden Life, Marta Zalewska, Zuo, 2Late, 8 Hands Quartet.

Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Filharmonia zaprasza

Jak już informowaliśmy Dyrekcja Filharmonii udostępnia salą koncertową nieodpłatnie.

Na apel „Solidarni z Wuhan” odpowiedzieli producenci innowacyjnych środków czystości przyjaznych środowisku, produkowanych na bazie probiotyków. Dzięki złożonym deklaracjom bilety na koncert kosztują tylko 40 złotych!

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych na potrzeby personelu medycznego pracującego w polowych szpitalach w Wuhan.

Dziękujemy za wsparcie

Dziękujemy za wsparcie płynące ze środowisk gospodarczych, klubów, izb, organizacji przedsiębiorców. Przyjęcie roli współorganizatora tego wydarzenia poprzez udział osobisty, przekazanie informacji, zaproszenie swoich członków na koncert, zakup biletów przekonuje o słuszności naszej inicjatywy. Wsparcie finansowe jest ważne. Równie cenna – solidarność gestów.

Wirus nie zna granic

Koncertem charytatywnym chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie chcemy obojętnie mijać problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. Konsekwencje szybkiego rozwoju epidemii koronawirusa są poważne.

Dziś w epicentrum walki z epidemią są Chiny. Ludzie łączą się w budowie wielkiego muru zdrowia i życia. Przyłączmy się i my, okażmy solidarność w różny sposób. W czwartek 27 lutego obecnością na koncercie!

Bilety na portalu

Sprzedaż biletów przez portal www.bilety24.pl:
https://www.bilety24.pl/koncert/solidarni-z-wuhan-58630?id=291803

Bilety można dostać również w kasie biletowej Filharmonii.

Sprawy Warszawy: Marek Traczyk w Radiu Kolor

Studio Radia Kolor odwiedził Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej. Tematem rozmowy był charytatywny koncert solidarności z Wuhan w związku z panującym koronawirusem.

Posłuchaj audycji

Solidarni z Wuhan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *