XV lat Twojego Radia Lipsko

W niedzielę 07 lutego o godz. 16,30 minęło dokładnie XV lat od chwili gdy Twoje Radio Lipsko oficjalnie rozpoczęło swoją działalność na rzecz społeczności Ziemi Lipskiej.

lipsko01

Jubileusz rozgłośni był okazją do spotkania ludzi radia i jego przyjaciół. W piątkowy wieczór 05 lutego do siedziby TRL przy ul Iłżeckiej 6 A spotkali się dawni i obecni współpracownicy – stażyści i wolontariusze, przybyli samorządowcy z całego powiatu lipskiego, oraz z gminy Tarłów w woj. świętokrzyskim.

lipsko02

Z okazji jubileuszu szef rozgłośni red. Władysław Bajkowski w uznaniu za propagowanie na antenie strażaków i ich dokonań został udekorowany złotą odznaką „Za zasługi dla pożarnictwa”.

Był urodzinowy tort – dzieło cukierni Ewy Magdziak – Rogala, był szampan i inne słodkości, ale przede wszystkim byli przyjaciele radia.

lipsko03

Były Życzenia i upominki od władz, zaprzyjaźnionych firm i organizacji, były wspomnienia i żarty z wpadek – któż ich nie ma?

Trwajcie na stanowiskach i działajcie w eterze na rzecz całej społeczności powiatowej jak najdłużej, oraz bądźcie łącznikiem z innymi (Tarłów) słyszeliśmy z ust naszych gości.

lipsko04

Dziękujemy wszystkim którzy wspomogli organizację jubileuszu, a byli to:

  • Cukiernia Ewa Magdziak – Rogala
  • Cukiernia Piotr Magdziak
  • Hurtownia „KINGA” Andrzej Guzowski
  • Hurtownia „MARAD” Grzegorz Wojciechowski
  • Hurtownia AKROL Lucyna i Paweł Asendy
  • Bank Spółdzielczy Lipsko

Dziękujemy słuchaczom za to że są z nami od XV lat.

lipsko05

My sami – lipscy radiowcy życzyliśmy sobie przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy oraz żeby to co robimy, znajdowało uznanie wśród słuchaczy, by tych ostatnich ciągle nam przybywało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *