Zaproszenie do Centrum Macierz Polonii na Jajeczko Wielkanocne i Biesiadę – 21.04.2017 (piatek), godz. 18.00

Centrum Macierz Polonii Instytut Tradycji Rzeczypospolitej i Samorządu Terytorialnego zapraszają do wspólnego przeżywania radości Oktawy Wielkiej Nocy oraz upamiętnienia rocznicy wyzwolenia Bolonii przez żołnierzy II Korpusu Generała Władysława Andersa, która zakończyła 21.04.1945 chwalebny szlak bojowy Jego Armii.

Nadzwyczajne wydarzenia związane z powyższymi okolicznościami rozpoczną się w piątek 21. kwietnia Anno Domini 2017 o godz. 18.00 w Centrum Macierz Polonii w Michałowicach – Woli – Więcławskiej pod Krakowem.

PROGRAM:

  • Apel Pamięci przygotowany przez Jednostkę nr 2402 Limanowa Związku Strzeleckiego Strzelec
  • Otwarcie wystawy upamiętniającej Naczelnika Tadeusza Kościuszkę
  • Staropolskie Jajeczko Wielkanocne
  • Koncert Krynickiej Orkiestry Zdrojowej z udziałem Gwiazd scen operowych i telewizyjnych Adama Sobierajskiego i Katarzyny Laskowskiej, wcielających się w postacie Jana Kiepury i Marty Eggert
  • Biesiada z tańcami po poście, uczciwie się wszystkim chętnym, należącymi.

Niezwykły klimat wieczoru najpierw będzie czerpał z atmosfery lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecia, którą zapewni firma „Good Fun Management”, zapraszając do zaaranżowanego kasyna z czterema stołami krupierskimi, a powiew współczesności wniesie firma KIA I.M.Patecki, prezentując najnowszy model samochodu KIA RIO, którym każdy z przybyłych Dostojnych Gości, jeżeli zechce będzie mógł na miejscu jazdę testową odbyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *