a&o Warszawa znów otwarte: Prezenty na urodziny!

a&o Warszawa

a&o Warszawa

4 maja 2020 roku to data szczególna dla warszawskiego a&o, nie tylko z uwagi na wznowienie działalności po okresie pandemii. Tego bowiem dnia firma celebrowała swoje 20-urodziny.

Z okazji tak ważnej rocznicy hostel a&o Warszawa uruchomił specjalną urodzinową akcję promocyjną: 20 PLN za łóżko na 20-lecie firmy. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2020 r. Wyjątek stanowią pokoje jednoosobowe, które są dostępne w cenie 40 PLN. Dwadzieścia pierwszych osób, które dokona rezerwacji otrzyma dodatkowo drobne upominki od hostelu oraz kody zniżkowe na kolejne noclegi w każdym obiekcie a&o.

Rezerwacji pokoi można dokonać poprzez stronę internetową https://www.aohostels.com/pl/, bezpośrednio w recepcji hotelu oraz przez wiodące portale rezerwacyjne.

– Promocję urodzinowej oferty rozpoczęliśmy już w poniedziałek 4 maja na profilu a&o na instagramie. Ceny, które oferuje a&o są bardzo konkurencyjne, co ma szczególną wartość zwłaszcza po okresie pandemii, kiedy ekonomiczne podróże będą mieć duże znaczenie dla naszych gości – mówi Daniel Szeliga, Kierownik Sprzedaży a&o na Polskę.

– Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom i pracownikom najwyższego możliwego poziomu higieny i bezpieczeństwa – dodaje Oliver Winter, prezes i założyciel a&o.

Do tej pory stosunek jakości do ceny w hotelach a&o był nie do pobicia. Obecnie a&o chce również ustanowić wysokie standardy w zakresie higieny i bezpieczeństwa. – Nasi goście wyjeżdżając poczują się zdrowsi niż po przyjeździe – podkreśla podkreśla Oliver Winter.

Berlińska grupa budżetowych hosteli zdecydowała się wdrożyć zupełnie nowe środki w zakresie higieny i bezpieczeństwa. Zdaniem Wintera nowe regulacje będą na bieżąco analizowane i dostosowywane do zmieniających się uwarunkowań. Obok licznych rozwiązań dotyczących zachowania bezpiecznej odległości, jak również konsekwentnie opracowywanych programów utrzymywania czystości i dezynfekcji hosteli, począwszy od czerwca sieć wdroży nowy moduł szkoleniowy „Specjalista ds. higieny”, który będzie stałym elementem programu edukacyjnego dla wszystkich dyrektorów zarządzających hosteli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *