Nowy Polski Portal Rolniczy. Zobacz, co myśli o nim Jarek Kret

Jarosław Kret
Jarosław Kret
Jarosław Kret

Powstał nowy Polski Portal Rolniczy, który będzie stanowił platformę wymiany informacji oraz przekazywania wiedzy z zakresu produkcji, przetwórstwa i dystrybucji żywności. Czy warto do niego zaglądać? Mówi o tym sam Jarek Kret, polski prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, fotoreporter i podróżnik.

Polski Portal Rolniczy: https://www.pprol.pl/

Komentarze

  1. Polski Portal Rolniczy – gratuluję inicjatywy wspierającej rolników i konsumentów w odbudowie świadomości o konieczności solidarności i braterskich relacji w trosce o bezpieczeństwo żywnościowe i zdrowotne społeczeństwa.
    Relacje miasto – wieś i rolnik – konsument, żywność nabywana bezpośrednio od polskiego rolnika, oferowana przez rolników najpierw na lokalnym rynku, aby skracać łańcuch dostaw będzie ekologiczna, zdrowa i tańsza dzięki ekonomii społecznej i współpracy rolników z konsumentami. Warto zaprzyjaźnić się z rolnikami, wrócić do wakacji na wsi, popracować z rolnikami w sadzie , warzywniku lub na łące, to z połączenia przyjemności i pożyteczności będzie nie tylko tańsza żywność, lecz poprawi się także tężyznę fizyczną i poziom witaminy D. Jeszcze będzie bonus – „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Przyszedł czas na zamienianie trawników na warzywniki i zachowywanie tradycyjnych nasion i naturalnych odmian roślin uprawnych corocznie i ciągle namnażanych przez rolników do zasiewu w następnym sezonie. Nie wolno nam utracić rodzimych zasobów nasion warzyw, owoców, zbóż, roślin strączkowych i kapustnych oraz ziół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *