II Wschodnie Forum Biznesu

W imieniu Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej oraz Domu Polski Wschodniej w Brukseli mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału wII Wschodnim Forum Biznesu, które odbędzie się w dniach 22-23.06.2016 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie procesu sieciowania podmiotów rynkowych, mające na celu realizację wspólnych pomysłów i projektów biznesowych, wpływających na rozwój gospodarek regionalnych województw Polski Wschodniej.

W II Wschodnim Forum Biznesu, podobnie jak w poprzedniej edycji, uczestnikami będą przedstawiciele samorządów regionalnych i lokalnych z terenu Polski Wschodniej, ministerstw związanych z rozwojem gospodarczym, członkowie izb przemysłowo-handlowych, ambasadorowie, konsulowie, ekonomiści ds. rynków międzynarodowych oraz przedsiębiorcy z Polski, Ukrainy, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu, Mołdawii, Chin, Indii, Włoch, Francji, ZEA, Arabii Saudyjskiej, Afryki w tym Angoli.

Tematem wystąpień i dyskusji będą m.in. możliwości rozwoju i inwestycji regionu Lubelskiego oraz całego makroregionu Polski Wschodniej.

Kluczowym  elementem programu będą indywidualne branżowe spotkania uczestników w formule „business2business” oraz „business2administration”. Uzupełnieniem części praktycznej będą dyskusje nt. dobrych praktyk oraz wizyty studyjne w firmach.

Zapraszając Państwa do udziału, jesteśmy szczerze przekonani, że to wydarzenie stworzy szereg możliwości rozwoju biznesu w tej części Europy i świata, a dla Państwa stanowić będzie okazję do nawiązania wielu nowych kontaktów międzynarodowych.

Zapraszamy do rejestracji na stronie www.wschodnieforumbiznesu.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *