Narty w Pampeago – Val di Fiemme TRENTINO 30.03 – 06.04.19

Sesja narciarska Pampeago - Val di Fiemme TRENTINO

Zapraszamy na wiosenną sesję narciarską na stokach w Val di Fiemme.

W programie podwieczorkowe debaty (nie tylko wieczorem), powszechnie znany i lubiany oraz zawsze gotowy do wspólnej zabawy DJ Giuliano, a na najzręczniejsze zjazdy i do tańca zaprasza Krzysztof Przepiórka.

Wyprawa narciarska zaplanowana jest  w terminie:

  • 29.03.2019-06.04.2019 – dojazd autokarem
  • 30.03.2019-06.04.2019 – dojazd własny

Do dyspozycji naszej grupy mam jeszcze kilka pokoi z terminem rezerwacji do 28.02.19 r.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o rejestrację on-line:
http://polskiemedia.org/formularze/valdifiemme2019-wiosna

W Val di Fiemme jesteśmy w  Pampeago – Sport Hotel!

VAL DI FIEMME – TRENTINO

Słynna dolina Val di Fiemme – to jeden z najbardziej znanych i cenionych Włoskich ośrodków narciarskich otoczonych charakterystycznymi dla tego rejonu postrzępionymi szczytami Dolomitów. W skład Val di Fiemme wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Bellamonte – Alpe Lusia, Passo Lavaze, Passo Role i największe Ski Center Latemar, posiadających łącznie ponad 140 km doskonale przygotowanych tras narciarskich.

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Sport Hotel Pampeago jest hotelem gόrskim położonym na wysokości 1750 metrόw n.p.m. w samym sercu Alpe di Pampeago u stόp łańcucha gόrskiego Latemar. Jest to renomowane centrum turystyczne Dolomitόw zarówno latem jak i zimą.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja serwuje zarówno dania kuchni włoskiej jak i typowe dania dla regionu Trydentu, a także dania kuchni międzynarodowej. Bogaty bufet na śniadanie, sery, wędliny, ciasta „domowe” z naszej cukierni, rogaliki, jogurt, płatki śniadaniowe, jajecznica, owoce, soki, kawa itd.

Na obiadokolację do wyboru z kilku propozycji pierwsze i drugie danie, bardzo bogaty bufet sałatek i dodatków (warzywa świeże i z grilla, sery i rożnego rodzaju przekąski). W porze obiadowej można skorzystać z restauracji self service w naszym hotelu, dostępne ceny na każdą kieszeń, dania zawsze świeże i zdrowe.

Przypominamy, że głoszenia przyjmujemy on line:
http://polskiemedia.org/formularze/valdifiemme2019-wiosna

Zobacz także:

VAL DI FIEMME – TRENTINO: Położenie i warunki narciarskie

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Poprzednie sesje narciarskie – fotorelacja 

Organizatorami wyjazdu są Stowarzyszenie Polskich Mediów i Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych w skład których wchodzą: Warszawska Izba Gospodarcza, Polish-American Chamber of Commerce of Florida and the Americas, Krajowa Izba Targowa,  Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Kupców i Przedsiębiorców, Mazowieckie Forum Izb Gospodarczych, Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Federacja Stowarzyszeń, Fundacja Izb Gospodarczych oraz Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *